Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudok levalni érzelmileg...

Nem tudok levalni érzelmileg az anyukámtól, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már 30 is elmúltam és van 2 gyönyörű gyermekünk a férjemmel. Egy időre hazaköltöztünk anyuhoz és most veszünk házat kb. 1 km-re. Teljesen ki vagyok borulva hogy nem lesz közel és sajnálom hogy megint magára marad. Tudom hogy ez nem egészséges gondolkodás de így érzek. Szeretnék levalni de hogyan? Félek elveszítem. Valaki átélt már ilyet? Kértetek segítséget?
2016. nov. 25. 14:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
1km az neked nincs közel???
2016. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos 1 km-t akartál írni?
2016. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
1 km meg gyalog is kozel van
2016. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Tök mindegy, mert 1000 km-ről sem lenne normális. A megoldás: nőjj fel!
2016. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen 1,5 km kb. Csak idáig minden nap együtt voltunk most meg egyedül marad. Sajnálom őt. Higgyetek el borzasztó rosszul érzem magam. Közelebb nincs olyan ház amit meg tudnánk venni. Idővel jobb lesz? Azt hittem más is élt át ilyet. Laktam már külön nehezen viselem a változást. Köszönöm a normálisabb válaszokat.
2016. nov. 25. 17:31
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért marad egyedül? Minden nap kényelmesen átsétálhatsz hozzá, akár többször is. Ha meg ennyire nem bírsz elazskadni, akkor maradjatok otthon.
2016. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
1,5 km az tényleg szinte "papucsos távolság", még gyerekkel is. Rajtad múlik, mennyit törődsz vele ezután. Lehet a napi rutin része is, hogy benézz hozzá, beszélgess vele egy kicsit, segítsd, amiben kell, és élhetsz úgy is, mintha 1000 km-re lennétek egymástól. Csak rajtad múlik! Ez nem annyira helyrajzi kérdés, mint ahogy most látod.
2016. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

"Közelebb nincs olyan ház amit meg tudnánk venni."


1 km-en belül? Még jó hogy! Azt vártad, hogy az egész utca eladó lesz??

2016. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez valódi kérdés, mert akkor sürgősen fordulj pszichiáterhez, vagy kamu? Erős a gyanúm, hogy az utóbbi!
2016. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Ki szórakozna ilyennel. Félek a változástól. Hogy a gyerekek ne sérüljenek ezért. Én ilyen ragaszkodó típus vagyok. Ma kell választ adni a vételre. Valahol senki nem érti a problémát mivel persze ez az egészséges, de nekem úgy néz ki ez az érzelmi leválás fájdalommal jár. Más nem érzett így? Ha majd elköltözunk túl tudok lépni rajta igaz? Nem kell beszologatni mert nagyon pánikolok és Félek és sírok.
2016. nov. 26. 07:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!