Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez elfogadható magyarázat...

Ez elfogadható magyarázat anyukámtól? Elköltözök

Figyelt kérdés

a szüleim elváltak,én és öcsém anyunál maradtunk.a jelenlegi barátját nem bírjuk,mert egy idegbeteg..öcsémet megpofozta mert rossz jegyet kapott,az én dolgaimba is mindig beleszól.mintha direkt keresné,mibe köthet bele.

Leültem anyuval beszélni arról,hogy miért nem áll ki mellénk,miért nem véd meg.

azt mondta,ha nem tetszik,el lehet költözni apánkhoz. mi örökre a gyerekei leszünk,de pasikból már nem válogathat ebben a korban

:(((

L17


2016. jan. 17. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mond meg neki, hogy te meg anyákból nem tudsz már válogatni...
2016. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Én megmondanám a helyedben anyukádnak, hogy "attól, hogy szültél két gyereket, még nem vagy anya, és az, hogy most a gyerekeid vagyunk, még nem jelenti azt, hogy ha hátat fordítasz nekünk, akkor is azok maradunk. hidd el, ha így folytatod, évek múlva azt sem fogod tudni, mi van velünk, mert nem leszünk rád kíváncsiak. de majd megvigasztal az agresszív idegbeteg pasid"
2016. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Én elköltöznék,és többet nem látna,ne hallana felőlem.Oé,nem kell feladnia az életét,mert gyereke van,de ez a magyarázat kiverné a biztosítékot nálam.
2016. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ez nem elfogadható válasz anyukádtól! Érthető, hogy vannak igényei, de az, hogy a pasiját a gyerekei elé helyezi, nem normális dolog! Miért anyukádnál maradtatok mindketten?
2016. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

még hirtelen felindulásból sem elfogadható, hogy egy anya ilyet mondjon a gyerekének.

sőt még ki is fejtse miért mondta, az még elszomorítóbb.

nem tudom mi lenne a legjobb, de ha menni akartok apudhoz, és ő tud veletek foglalkozni akkor menjetek.

jobb helyetek lesz ott mint anyátoknál.

2016. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


igazából ennek a sztorinak már 7 éve.

akkor én a barátomhoz költöztem.

anyámék szakítottak rá 2 évre. aztán a legújabb pasival összeköltöztek,az akkor 15éves öcsém "le lett adva" apámhoz.

anyuval azóta én nem is igen találkoztam.

facebookon beszélünk néha. ma felhoztam ezt a témát...és még mindig ezt vallja...hát ez van.

én majd máshogy csinálom.

2016. jan. 17. 18:02
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

és még azt mondják hogy a melegek ne nevelhessenek gyereket...


Visszatérve a témához

Nem elfogadható,egy anyánnak mindig a gyerekei mellett kell állnia. Egy pasi se lehet fontosabb a gyerekeinél.

2016. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

ilyenkor már töletek is elvárható hogy alkalmazkodjatok egy új helyzethez vajon ti hogy álltatok az új pasihoz,

ha tini hisztivel fordultatok felé nem csoda ha ezt kapjátok vissza

2016. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
#8 valld be most már jobb érzés ugye? :)
2016. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha akarnátok, ki tudnátok készíteni az emberkét...
2016. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!