Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Orokbefogadtak, szulokkel...

Orokbefogadtak, szulokkel valo kapcsolat?

Figyelt kérdés

Na hat orokbefogadtak a kozelmultban. 1 furcsa dolog van az uj csaladomban, "anyam" kerekesszekes. Mind 2en jofejek es szabadsagot is kapok. De nem tudom, h segitsek anyamnak vagy mennyire enged kozel magahoz. Neha gorcsolnek a labai es sir is. Nem nagyon megy ki a hazbol vasarolni vagy valahova, otthonrol dolgozik.


15 eves lany vagyok. Anyam 35, apam 37.

Igazabol elegge rosszul esik, h anyu ennyire rossz passzban van neha.



2017. márc. 25. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves vagy, hogy törődsz velük!


Engem is örökbe fogadtak, én kifejezetten kértem, hogy szabjanak ki valamilyen ház körüli feladatot a számomra. Így tanultam meg kertészkedni és így jött a környezetvédelem az életembe :)

Azóta már lediplomáztam és elköltöztem, de minden vasárnapi ebédet velük töltöm.


Ajánld fel a segítségedet, hogy bármiben amiben tudsz segíts. Én még több családi programot találtam ki, pl. uszoda, vagy kimentünk sétálni a szabadba ( itt pl. te tolhatod) vagy elkisérheted a piacra, bevásárolni, kutyázni az udvarban, bármi. :) Legyenek közös élményeitek, amik még jobban összekovácsolnak titeket. :)

2017. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Jaaj meg konnyeztem nagyon sajnallom nevelo anyukadat hogy, meg sirni is szokot 😢😢 kivanok neki erot egeszseget😇😇😍😍 amugy szerintem mondhatod neki hogy nyugodtan segitel neki barmiben es sokkat beszelgessetek :) ereze a torodest de igazabol mar az elottem iro kedves valaszolo le irta😊 kitartast puszi😍😍 17/l
2017. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az első kommentelő szépen kifejtette, hogy mit tudsz csinálni! Hidd el, anyukád, hogy kerekesszékes, még tud teljes életet élni. Sokat beszélgess vele, kérd, hogy meséljen a múltjáról, éreztesd vele, hogy szereted őket. Mesélj te is neki dolgokat, ha megbízol benne, akkor kis titkokat is elmesélhetsz neki. Kérd ki a tanácsát, egyszóval éreztesd vele, hogy nagyon fontos számodra! Ha tudtok, próbáljatok meg közös programokat csinálni. Hatalmas erőt fog adni neki a szereteted! :)
2017. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha beszélgettek egymással, az mindig minden problémán vagy kétségen átvezet. Jó olvasni hogy szeretettel fordulsz feléjük. Maradjon is ez így és legyetek boldog család idővel. Csald ki néha a szabadba, itt a jó idő. A nap és a friss levegő mindenkivel csodát tud tenni! :)
2017. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
85%
Segíts neki abban, amiben csak tudsz. Ülj le vele, és köszönd meg neki, hogy velük lehetsz. Próbáld meg felvidítani, és beszélgess vele. Én is veled egy cipellőben járok, csak engem Belgiumban fogadtak be. Az anyukám három babát vesztett el, ahányszor rám néz, zokog, és nagyon rosszul érzi magát,hogy elvett három életet. Lehet, hogy ez az egyik problémája, a másik, pedig a mozgássérültség. Kérdezd meg, hogy segíthetsz e neki a házimunkában, akár ha bevállalós vagy , főzhetsz is egy ebédet neki. Jobbulást anyukádnak, és legyen minél jobb az anya-lány viszonyotok, mert kificcenhettek, és eltávolodhattok egymástól.
2017. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Újra kitetted a kérdésedet!


Mi a baj a fenti válaszokkal? Nem értesz velük egyet? Írd meg nekünk mi a helyzet, csak úgy tudunk segíteni!

2017. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Főzni, mosni, takarítani

Nem akarlak elkeseríteni de lehet pont ezért fogadtak örökbe..

Később ápolni.


Tanulj, fejlődj, forditsd a javadra

2017. jún. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt csinald amihez a legjobban ertesz. Ha nagyon ugyesen elpakolsz akkor tedd azt. Ha ugyesen kerteszkedsz mint en akkor azt, en rengeteg palantat neveltem tele az udvar.
2017. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Sztem kamu kérdés, csak arra várt, hogy dícsérve legyen.
2017. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

7#: de rosszindulatú vagy, gyereket is lehet szülni csak ezért. Sőt, vannak is, akik hasonlóért pottyantanak...


Kedves Kérdező, amikor rossz passzban van a nevelőanyád, kérdezd meg, mi bántja? hátha nem mindig a tehetetlenség érzése. És a férje? Őt is megkérdezheted.

2017. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!