Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Orokbefogadtak, szulokkel...

Orokbefogadtak, szulokkel valo kapcsolat?

Figyelt kérdés

Na hat orokbefogadtak a kozelmultban. 1 furcsa dolog van az uj csaladomban, "anyam" kerekesszekes. Mind 2en jofejek es szabadsagot is kapok. De nem tudom, h segitsek anyamnak vagy mennyire enged kozel magahoz. Neha gorcsolnek a labai es sir is. Nem nagyon megy ki a hazbol vasarolni vagy valahova, otthonrol dolgozik.


15 eves lany vagyok. Anyam 35, apam 37.

Igazabol elegge rosszul esik, h anyu ennyire rossz passzban van neha.



2017. márc. 25. 19:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha már örökbe fogadtak, akkor biztos szeretnek is, egy családot akarnak akarnak veled alapítani, szóval simán segíthetsz neki, ha fájnak a lábai. biztosan jól esne neki is. elmélyítené a kapcsolatotokat. megmasszírozhatod vagy csinálsz neki egy meleg fürdőt, hogy kiálljon a görcs. aranyos vagy, hogy segíteni akarsz :)
2017. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!