Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az anyukám vagy én...

Normális az anyukám vagy én vagyok hülye?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,két éve a barátom,de egyszer már szakítottunk,akkor nagyon sírtam miatta. Anya hallani se akar róla. Aztán újra össze akartunk jönni,de anya kidobta a lakásból szegényt. Azóta titokban vagyunk együtt,anya kérdezgeti beszélek e vele,természetesen letagadom,mert azt mondta ha megtudja hogy igen,megver. nagyon szeretem ezt a fiút,és ő is engem. Tanulunk még,munkánk nincs hogy elköltözzünk valami kis pénzből. Hazudnom kell hogy a szerelmemmel lehessek. Mit tegyek?
2017. márc. 25. 23:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy és a fiú mennyi ? Miért haragszik rá az anyukád, mit csinált amivel így magára haragította ?
2017. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
86%
Nem tudom hány éves vagy, de ha tényleg ennyire szereted ezt a fiút, üljetek le anyukáddal és beszéljétek meg komolyan.
2017. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én 19leszek,ő 20éves. Azért szakítottunk,mert úgy volt hogy abszolút nem találkoznánk egy iskola váltás miatt,hülyeség volt,az volt az első nagy vitánk,és igen tudom hogy ez baromság volt.
2017. márc. 25. 23:17
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
És az iskola váltás miatt dobta ki az anyukád a lakásból és ezért tilt tőle, most mit tanulsz, ha tanulsz ?
2017. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Már bocsánat, de felnőtt vagy, anyudnak kb. semmi köze nincs a szerelmi életedhez.
2017. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
8osztályos gimnáziumba járok,most érettségizek majd. Barátom jövőre kezd szakmát,ahogy én is,egy városban.
2017. márc. 25. 23:23
 7/24 A kérdező kommentje:
Az a baj,egyikőnk se rendelkezik pénzzel,a sulit meg bekell fejezni. Egy albérlet meg sokba kerül.
2017. márc. 25. 23:28
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Miért ellenzi a kapcsolatodat a mutter?
2017. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sose kedvelte a barátomat,anyukám szeretne magának megtartani,mikor még elviselte is alig találkozhattunk..a szakítás után látott Anya zokogni,gondolom az miatt utálja,de az félreértés volt
2017. márc. 25. 23:32
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez elég érdekes. 😂 Mi 3 év után szakítottunk barátommal, utána nagyon sokat sírtam. Egy hónap múlva összejöttünk ismét. Anyáék annyit mondtak, hogy nem örülnek neki, és egy darabig még nem szeretnék őt nálunk látni. Azóta már eltelt egy év, minden szuper, sokat tettünk a kapcsolatunkért. Már anyáék is szívesen látják itthon, mert bizonyította, hogy szeret. Röhej, hogy 19 éves létedre anyukád dönti el, kivel legyél együtt. Állj már a sarkadra!

20N

2017. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!