Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az anyukám vagy én...

Normális az anyukám vagy én vagyok hülye?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,két éve a barátom,de egyszer már szakítottunk,akkor nagyon sírtam miatta. Anya hallani se akar róla. Aztán újra össze akartunk jönni,de anya kidobta a lakásból szegényt. Azóta titokban vagyunk együtt,anya kérdezgeti beszélek e vele,természetesen letagadom,mert azt mondta ha megtudja hogy igen,megver. nagyon szeretem ezt a fiút,és ő is engem. Tanulunk még,munkánk nincs hogy elköltözzünk valami kis pénzből. Hazudnom kell hogy a szerelmemmel lehessek. Mit tegyek?
2017. márc. 25. 23:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem csak azt akarja, hogy a tanulásra koncentrálj és legyen bizonyítvány a kezedben. Le kell ülni vele miután majd leérettségiztél és beszélgetni vele erről, mert a titkolózásnak meg a többinek úgy sem lesz jó vége. Tiltani valamit, semmi jóhoz nem vezet, és ezt neki is tudnia kell.
2017. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Tervünk szerint érettségi után dolgozni akarunk,suli mellett is hátha sikerülne,és akkor eltudnánk költözni. Igen röhej,de nála lakok ő tart el.
2017. márc. 25. 23:45
 13/24 anonim ***** válasza:
53%
Oké, hogy nála laksz, de semmi köze a párkapcsolataidhoz. Nem normális...
2017. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki,de folyton azzal jön elveszi a telefonom,felpofoz. Nagyon elakarok menni itthonról,de egy forint nincs a zsebemben.
2017. márc. 25. 23:50
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
És ha erre azt mondod, hogy "NEM", akkor mi történik? Tinikorodban volt lázadós térnövelő korszakod?
2017. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ahogy elnéztem az albérlet árakat...horror árak. Főleg hogy nincs munkánk.
2017. márc. 25. 23:53
 17/24 A kérdező kommentje:
Sose beszéltem neki vissza igazán,de én félek tőle. Ha el veszi a telefonom még beszélni se tudok a barátommal.
2017. márc. 25. 23:54
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
Tőlem kb. 4 éve vették el utoljára a telót, akkor meg direkt a legkésőbb mentem haza, had aggódjanak egy kicsit. Nem tudtak elérni, stb. Na azóta nem veszik el. Ja és mi az hogy felpofoz? Mondjad neki nyugidtan hogy álljon le, egy hétre bedurcizik aztán abbahagyja. Majdnem 19 vagy! Állj ki magadért! 20 F
2017. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Imádom ezt a fiút,ezért kitartok. Olcsón bútorozott albérlet kéne,amit diákmunkából fizetni lehetne, már nem lennék itt.
2017. márc. 26. 00:06
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Az iskolád kollégiumába nem tudsz bemenni? Az azért lényegesen olcsóbb lenne, mint egy albérlet. Diákmelóból is lehet finanszírozni. Beszélj az osztályfőnököddel, vagy akár az igazgatóval, meséld el otthon mi a helyzet, mondd el, hogy anyukád megver, ha nem azt teszed, amit ő akar. Amúgy nem, anyukád nem normális, már csak az utóbbi miatt sem.
2017. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!