Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik úgy az anyám...

Miért viselkedik úgy az anyám egy tini?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy vettem észre hogy az anyukám folyton hazudik arról hogy hova megy és amikor például megkérdezem tőle hogy hol volt és más mint mint reggel, vagy meséli hogy vett vagy evett valamit amit nem is lehet ott kapni ahol volt és megkérdezem akkor mindig össze vissza kezd el beszélni és magyarázkodni. Evvel még nem is lenne baj de hogyha soha nem veszi fel a telefonját még akkor e hogyha valami fontosról lenne szó akkor is csak össze vissza magyaráz.Azt tudom hogy most van egy új barátja mert már volt nálunk de neki is például reggelit készít meg minden és mire leérek reggelizni már semmi sincs és még ők mondják hogy mosogassak el útánuk mert nekik menni kell meg minden. Sokszor nem is szolnak hogy elmennek és a hütőt üressen hagyják és még az sincsen hogy pénzt hagyjanak hogy vegyek valami kaját pláne hogy sokszor még a megtakarított pénzemből is elvisz mintha nem venném észre. Eddig minden jó volt de most egy pár hónapja folyamatosan ez megy és amikor szólok érte valamit csak anyut mond hogy tulreagálom mint amikor a szülinapomat végig agódtam hogy hol van mert szó nélkül elment kaja semmi mint ahogy szokta és igy este 11 kor belálit hogy nem lehetne idén a szülinapom máskor.
2017. márc. 26. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Kapuzaras, most kapkod, hogy egy palinak is kelljen. De, az is lehet, hogy az ejszakaban dolgozik.
2017. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%

Azert viselkedik tinikent,mert tuzelnek benne a hormonok.

Csunyan mondva b..zni akar,vagyis kivanja a...aszt

2017. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Anyukad hány éves? :)
2017. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lilith1994 ***** válasza:
96%
Kezet foghat anyámmal :D de komolyan drtto ilyen volt és csak egyre rosszabb ahogyan a klimax felé közelít nem véletlenül nem vele lakok. (Nem e miatt csak elhanyagolt meg lényegében elüldözött de ez hosszú...)
2017. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem Katalin szomszédassonyom bolondult meg, itt Polgáridban. Szerintem azért, mert viszonylag fiatalon szült, gyorsan két gyereket és nem élt. Most 36 éves, de úgy viselkedik, mint egy tizenéves tinilány. Ami borzasztó, hogy öltözködésben/beszédstílusban mindenhogy és a gyerekeket meg elhanyagolja.
2017. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Amit tesz , aljas . Barhogy tüzeljen , es kimaradozzon , az meg mind elnezhetö , de h a pasijaval feletet mindent , es a gyerekét reggel üres hutö varja, arra nincs magyarazat .

Söt meg penzt sem hagy .

Lehet a pasi azon szòrakozik h eleszik mindent elöled.

En mint anya ilyet nem tudnak tenni .

Aljas nagyon es amúgy milyen pasi ez aki ezt elvárja töle , h egyen nálatok , amig a hütöt üresen hagyja ? Nem latjak hogy neked nem marad semmi ?

Tenyleg annyi csak h anyuka tüzel ?

Nem ez sokkal rosszabb : anyuka jellemtelen , ketsegbeesett , es a pasi meg kihasználó , egy senki

2017. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Idővel szerintem minden vissza áll a régi kerékvágásba, anyukád kiéli magát és majd újra foglalkozik veled is. Eggyezetek meg a dolgokban, ha ő tudja hogy későn ér haza, akkor hagyjon egy üzenetet neked, vagyha kieszik a hűtőt a barátjával akkor hagy neked kajára pénzt és etc. Minden probléma megoldható, csak beszéljétek meg.
2017. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!