Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázhatnám el...

Hogyan magyarázhatnám el apának, hogy az anime nem gyerekes dolog?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja elkezdtem animét nézni, és azóta azt hallgatom apától, hogy hány éves vagy, három, meg milyen gyerekes dolog. Próbáltam neki mondani, hogy ez nem gyerekes , és komoly témájúakat nézek, de erre csak az volt a válasz hogy kinevetett és kijelentette, hogy egy mese nem lehet komoly.

Tudom hogy nem kéne vele foglalkozni, de nem tudom figyelmen kívül hagyni. Nagyon sok mindennel kapcsolatban csinálja ezt, úgy hogy fogalma sincs, mi az.

Nem megy a tanulás rovására sem, szoktam olvasni is minden nap, sportolni is járok szóval nem értem mit kifogásol rajta.

Előre is köszönöm a segítséget

16/L



2017. márc. 26. 20:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
43%
A keserű, 0-24 mogorva emberek nem bírják elviselni, hogy más nem így áll az élethez és más még élvezi az apró örömöket az életben. Szerintem a mese kortalan.
2017. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
2%
Hogyan magyarázzam el 16 éves lányomnak, hogy mennyire gyerekes dolog az anime?
2017. márc. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó, ajánlom figyelmedbe pl. a Koakuma Kanojo c. gyerekes animét c:
2017. márc. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Mutasd meg neki a Ghost in the Shellt, most csináltak belőle mozifilmet, és erős közérdeklődésre tart számot, a héten lesz a premier. Ha bejön neki, elmesélheted, hogy ennek is egy anime/manga az eredetije, és semmivel sem komolytalanabb. :)
2017. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy nem fogod, eldöntötte magában, hogy ez gyerekes és kész. Megnézetni felesleges, nem hiszem, hogy nyitott lenne rá. 26/N
2017. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%

Mutass neki egy jelenetez Hellsing/ Kuroshitsuji/Mirai Nikki/Thokyo Ghozlbol, na akkor mondja valaki h ez gyereknek való :D

( kicsit horrososs, véresek, de vannk nagyon szep, komoly teszek is bennük)

2017. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

az egészben az a legfurcsább, hogy apa egy intelligens, művelt és nagyon okos ember, csak ilyen kérdésekben van ilyen, hogy is mondjam, " kőkorszaki álláspontja"

2017. márc. 27. 17:42
 18/27 anonim válasza:
38%
mond neki hogy nézze meg a kampfert
2017. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%
Azzal se lenne semmi baj, ha gyerekes lenne, azt nézel, amit akarsz. Én jobban örülnék, ha a gyerekem bármilyen rajzfilmet nézne, mint ha pl. véres horrort...
2017. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerepel a kulcsszavaid között a Death Note. Ezt is megmutathatnád apudnak. Akár az élőszereplős változatait. Annak ellenére, hogy minimális misztikus is van benne, a klasszikus Sherlock Holmes méltó utódja - ha nem szárnyalta felül akár...


Ha neki egy komoly, és jellem ábrázolásokkal és jellemfejlődésekkel folyamatában árnyaltan machináló élőszereplős, vagy animált film nem felnőtt, akkor valami hiba van apud készülékében...


Ha mégis belátja, akkor világosítsd fel, hogy minden második anime felnőtteknek való, vagy felnőtteknek is való, akárcsak a Death Note.


Műfajok szerint meg többféle , mint a hollywooodiak...

Nem csak krimi, akció és vígjáték, és dráma létezik animékből, mangákból...


Apropó, ha már manga... apudnak tudnia kell arról, hogy a 80-as években pl a Füles rejtvénymagazinban rendszeresen közöltek MAGYAR, felnőtteknek szóló képregényeket. Pl a "Félelem Bére", és más klasszikus regények képregényesített változatait, felnőttek számára.

2017. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!