Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázhatnám el...

Hogyan magyarázhatnám el apának, hogy az anime nem gyerekes dolog?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja elkezdtem animét nézni, és azóta azt hallgatom apától, hogy hány éves vagy, három, meg milyen gyerekes dolog. Próbáltam neki mondani, hogy ez nem gyerekes , és komoly témájúakat nézek, de erre csak az volt a válasz hogy kinevetett és kijelentette, hogy egy mese nem lehet komoly.

Tudom hogy nem kéne vele foglalkozni, de nem tudom figyelmen kívül hagyni. Nagyon sok mindennel kapcsolatban csinálja ezt, úgy hogy fogalma sincs, mi az.

Nem megy a tanulás rovására sem, szoktam olvasni is minden nap, sportolni is járok szóval nem értem mit kifogásol rajta.

Előre is köszönöm a segítséget

16/L



2017. márc. 26. 20:22
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
0%
Mutass meg neki eggyet :P
2017. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
21%
Nézess vele Tokyo Ghoult,akkor majd meglátja mennyire gyerekes az anime!
2017. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Előző, légyszíves ne járasd le az animerajongókat holmi Tokyo Ghoul ajánlással, felnőttek számára. Kiskamaszoknak való.

(Bár 12+, ezt se feledjük. De csak az erőszak és a furcsaságok miatt 12+.)


Nem rossz, de nem is ér többet.


A Root A-ról meg ne is beszéljünk...

2017. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim is ugyanilyenek. Mindig csak azt mondogatják, hogy ne nézzek ilyen "hülye, gyerekes meséket". Nagyon idegesít, de inkább már nem mondok semmit, és reménykedek, hogy, ha látják, hogy leszarom a véleményüket, akkor abbahagyják.

15/L

2017. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző, esetleg mosolyogva megjegyezheted előttük, hogy "Nézzétek a hollywood-i meséiteket". ;) Azokra legalább többnyire igaz is, a tálalásukat tekintve mindenképp.
2017. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Uhh, régi kérdés de hátha erre téved valaki ezzel a problémával.

Anyám detto ez volt, minden gyerekes, mesés hülyeségnek elmondta az animéket. Megnézettem vele a Death Note ot. A végére ő kérte hogy nézzük tovább. Ha a tv be látja valahol akko mindig megnézi, de a live action t is.


Keress felnőtt animét olyan műfajból amit apukád amúgy is néz a filmek /sorozatok közül

2018. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Mutass meg neki egy komolyabbat pl.: Orange, Anohana.

Nekem barátnőm nem volt oda értük, amíg az előbbit meg nem nézettem vele. Azóta egyre gyakrabban kapom rajta,hogy animét néz. :D


22/F

2018. szept. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!