Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lelkiismeret-furdalásom van....

Lelkiismeret-furdalásom van. Lehet? Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Éppen ülök egy helyben...és anyám bele akadt majdnem a telefontöltőmbe aztán engem ütött meg és ordibált én meg reflexxből meglöktem. Mindig basztatott csak mert idegbeteg volt mindennek elhordott és én sosem bántottam őt, mindig munka közben is mikor minden nap besegítettem neki.....egy hálátlan ember mindig azt bántja aki ott van mellette és segíti. Én pénzelem és mellette állok a rossz időszakoknál is de ő akkor is csak nyomatja a pesszimista hozzáállását meg a szemétkedését. Sose bantottam se szóban se tetttel de egyszer el szakad a cérna már hogy így igazságtalanul bánt .mikor semmi rosszat nem tettem


20/L



2017. márc. 27. 17:30
 1/6 anonim válasza:
44%
Nálunk is előfordul, hogy indulatosabb vagyok és jól megmondom, meg gondolom, máshol is, mert konfliktus előjöhet bármiből, de utána kis idővel bocsánatkérés és minden megy tovább.
2017. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván a tettlegesség nem szép dolog, de végülis itt szerintem inkább önvédelemnek számít. Ha ütnek, nyilván visszaadom.

Viszont akármilyen keményen is hangzik ez, nagoyn gyorsan le kellene szakadnod anyádról, mert tönkreteszi az életedet. Azt írtad, te pénzeled, akkor elvileg van állásod, el tudod magad tartani. Ez esetben én azt mondom, inkább fizess egy nyugis albérletet ahelyett, hogy otthon stresszelsz és betegíted bele magad anyukád rossz helyzetébe.

Fiatal vagy, jól kellene érezned magad, nem pedig szenvedni és folyamatos feszkónak kitéve lenni.

2017. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Én inkább úgy látom, hogy egyikőtök sem jobb a másiknál. Mindketten türelmetlenek vagytok egymással (talán nincs férfiember a családban ???) és belső feszültségből eredő indulataitokat egymáson vezetitek le.
2017. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%

Én azt hiszem, ha az ember megüti, meglöki vagy szidja az édesanyját, akkor nagyon könnyen előfordulhat, hogy lelkiismeret-furdalása lesz, vagy rosszul érzi magát utána. Szerintem ezt a 3-at jobb mindenképp elkerülni, még ha teljesen igazad is van, ill. ha ő is az, aki elkezd kiabálni és csapkodni.

Egyébként egyetértek a t. #2-es hozzászólóval, hogy ez a helyzet nem jó neked.

2017. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Keress rá: nárcisztikus anya
2017. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
32%
azért ebből még nem lehet levonni messzemenő következtetéseket, szóval próbáld megbeszélni anyukáddal ha lehet, hátha felismeri, hogy neki is változtatni kell.
2017. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!