Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buliznátok a pasitok nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliznátok a pasitok nélkül?

Figyelt kérdés
Barátnőim koncertre hívtak. Szeretnék velük menni, mert attól tartok, ha megint kihagyom máskor nem hívnak. Viszont iszonyú lelkiismeretfurdalásom van amiatt, hogy a barátom pedig otthon lesz. Hívtam, hogy jöjjön velünk, de nem akart, mert szerinte fura csajokkal menni úgy hogy nem ismeri őket és hogy mindenki feszültebb lesz. Nem tudom mit tegyek menjek nélküle, vagy maradjak otthon. Ismerem az érzést amikor a pasid megy bulizni a haverjaival és nem akarom, hogy ő is azt érezze.

2016. szept. 14. 18:52
 1/7 Szergej55 ***** válasza:
Szerintem nem normális, ha bárki úgy érez, ahogy te az utoljára említett esetben.
2016. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ket test vagyunk.Igen,buliznek.Csajos programra minek pasit vinni?
2016. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szoktam. Neki is van saját identitása, érdeklődési köre, és nekem is. Sok közös programunk van, de néha kell egy picit külön is kikapcsolódni.
2016. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán buliznék nélküle. Ő is mehet nélkülem. Általában együtt megyünk, de ha nincs kedve velem jönni, vagy úgy alakul, hogy jobban szeretnénk a másik nélkül menni, abból sincs baj.
2016. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És ő is nélkülem.


23/L

2016. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Siman. Nem vagytok osszenove. Mi lesz ha gyereketek lesz? Akkor allandoan otthon ultok mert nem lesz kire hagyni? Mi mai napig, pedig hazasok vagyunk, gyerekunk is van, jarunk kulon bulizni (persze egyutt is, ha sikerul valakire rabizni a gyereket). Ha nem akar menni, de te mennel, menj, ne engedj az erzelmi zsarolasnak, mert kesobb megbanod...
2016. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális külön is szórakozni, attól még ha az embernek párja van ez nem azt jelenti, hogy megszűnik önálló embernek lenni és mostantól össze kell nőnie a párjával. Elég beteg ha rosszul érzed magad ha a havejaival elmegy néha, normális ember nem érez így.
2016. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!