Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tehetek a lelkiismeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetek a lelkiismeret furdalás és ilyesféle rossz érzések ellen?

Figyelt kérdés

Tehát az a lényeg hogy kicsit langyos hajlamú leányzó vagyok.

Na és nem tölt el valami pozitívan hogy egy fiú megfogta a mellemet. De itt a hangsúly a fiún van és az h meg is fogott szépen. (persze én ruhában voltam)

Meg magához szorított. Meg megcsókolta a nyakamat.

Aztán közöltem is vele hogy na hapsikám itt meg is állsz, és azt is hogy tőlem soha ne számítson ilyenre mert itt meghúztuk a határt.

(Egy haverom ajánlotta hogy kavarjak fiúkkal mert addig nem lehetek biztos hogy leszbi vagyok)

Hát emberek az az undor ahogy eltölt amikor ez eszembe jut.

Pedig a srác tipikus ilyen erős edzésmániás amire a lányok buknak meg minden.

Hát nem jött össze. Maradnék a lányoknál.


De még mindig rosszul érzem magam emiatt, hogy ilyen számomra nem éppen vonzó dologba belekezdtem.

Mert hogy meg is bántam, meg nem valami étvágygerjesztő számomra, finoman megfogalmazva.


Mit csináljak?


(Nem vagyok kíváncsi a "fúj meleg" kommentekre mert elég unalmasak már. És lánnyal sose bántam meg, voltam már szerelmes is, meg több, meg minden, és inkább jó élményként éltem meg, de fiúnál úgy tűnik még azt se bírom hogy ha hozzám nyúlkálnak)


L/19


2016. aug. 1. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A tapasztalat sokszor negatív élménnyel párosul, próbálj meg pragmatikusan hozzáállni a dologhoz: letisztáztad magadban és a barátaidban, hogy csak a lányok érdekelnek és kész. Az egyetlen, amit tehetsz, ha elfogadod, hogy a múlton soha nem változtathatsz, a rajta való kesergés helyett pedig megpróbálsz a szerzett információk segítségével több lenni mint előtte. (Magyarul az átélt élményed miatt sem te, sem a legcinikusabb figurák nem kérdőjelezhetik meg a szexuális beállítottságodat: bővítetted önismeretedet/elmélyítetted az erre vonatkozó tudást - nem tudom, mennyire volt 100%, hogy csak lányok érdekelnek).
2016. aug. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetseges hogy a mellfogdosos srac nem is volt az eseted? Ha mas sracok jonnek be akkor olyannal kell foglalkoznod. Ha meg semmilyen akkor meg minek a kerdes?

Ha meg csak egy bizonyos csaj erdekel akkor megint nincs kerdes.

2016. aug. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, velem is ez volt. Sokáig bántam, undorodtam magamtól, meg a sráctól, de igazából ha belegondolok, ez segített abban, hogy tényleg beismerjem magamnak: Fiúval nekem nem megy. Még mindig kellemetlen belegondolni, de már úgy gondolom, megérte. Azóta is csak lányok jöhetnek szóba.
2016. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel az esettel beismerheted magadnak, hogy a lányokhoz vonzódsz. Nem értem, hogy a haverodnak miért kellett olyat ajánlani, ami neked kellemetlen. Nekem is az lenne. Legközelebb ne menj bele olyan tanácsba, amit te nem teszel szívesen. Sajnos a múlttal nem tudsz mit csinálni. Gondolj arra, hogy szerencsére más nem történt. Tehát nem feküdtetek le egymással szerencsére. Kezdj el újra csajozni. Vele legalább megbeszélhetsz mindent. Megoszthatod vele ezt is és majd elmondja az ő tapasztalatait is. Az én barátnőm is tud rólam mindent és én is örülök neki, hogy nem feküdtem le fiúval.

19/L

2016. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!