Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti szoktatok hangosan...

Anyukák! Ti szoktatok hangosan böfögni és szellenteni a gyerekek elött?

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 17:39
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
46%

Tudom, hogy egy barátnő, aki ilyen volt, nem sok, de azért ha sok emberrel találkozol és beszélgetsz velük bármiről, nagyon sokszor az egyik kijelentésükkel agyonütik a másikat, és többször észre sem veszik. Így könnyen megállapítható, hogy ki az, aki kívülről csak mutatja magát, de belül teljesen másmilyenek.


Szóval sokszor belefutottam már olyanba (szerintem más is, csak én néha észre is veszem), hogy az alany fintorgot, hogy így-megy úgy, aztán meg sokkal gusztustalanabb dolgokra volt képes. Nem feltétlen szex terén, úgy általában mint ember.

2017. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
82%
Hát, nekem mindenesetre fura belegondolni, hogy vannak olyan családok, ahol még otthon is állandóan ennyire meg kell felelni :D De szerencsére nem vagyunk egyformák.
2017. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
49%

#42 látom a vitátokat, és részben mindkettőtöknek igazat adok, ill. értem az érveit.

Én többnyire a másik oldalhoz tartozom. (Nem mondom, h. nem csúszott már be egy-két szellentés, egy több, mint 10 éves kapcsolatban, de arra törekszünk (mert tiszteljük egymást!), h. ez a szám nagyon minimális legyen. Ez lehet, azért is van így, mert így lettem nevelve, ill. a férjem is jó családból jött. Nem (nagyon) eregetek/-tünk, büfögni szintén nem szoktunk. Kb. gyerekkoromtól megszoktam/ megtanultam bánni a testemmel (szellentési inger kezelésével), és otthon is ugyanúgy 'működök', mint bárhol máshol. (Évekig éltem pl. kollégiumban. Ez kb. azt jelentette, h. sokszor hetekig nem voltam otthon, és nem 'engedhettem el' magam ilyen téren.)

Másrészt nem esszük halálra magunkat, nem terheljük le a gyomrunkat ill. a beleinket, h. rendszeresen büfögni ill. szellenteni kellene.

Sajnos mostanában puffadok pár zöldségtől, amit hosszú távon valószínűleg kerülnöm kell majd. Olyankor, ha pukiznom kell, elmegyek a WC-re, és nem gázosítom el a családom. Azt, hogy ez kínos és nem kívánatos tevékenység, már a gyerekeim is levették, de ők még gyakorolják a szabályozást.

2017. márc. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
68%
Tehát ezzel azt akarod mondani, hogy akik nem szeretnének maximálusan megfelelni otthon, hanem szabadabb elvűek, azok nem jöttek jó családból, hanem csak a magadfajták?
2017. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
49%

#42

Szerencsére nem. Sokunknak az otthon nem azt a közeget, és nem azokat az embereket jelenti, ahol/akik előtt teljesen lealjasodunk, tiszteletlenek, büdösek, illetlenek és bunkók lehetünk. Hanem a világ legfontosabb embereit és környezetét: önmagunkat és a családunkat. Bizonyos dolgokat pedig nem végzünk mások előtt, bármennyire is természetesek, nem mások miatt: magunk miatt.

A wc-k sem véletlenül nincsenek a nappalik közepén vagy az ebédlőkben, esetleg a nyílt utca közepén.

2017. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
90%

45.

Azért az elég gáz, hogy a családban nincsenek annyira elogadással egymás iránt, hogy egy büfi vagy egy puki nem férjen bele.

Itt nem arról van szó, hogy valaki direkt, bunkóságból mások orra alá fingik vagy okád egy ordenálét, hanem hogy van olyan, amikor kicsusszan. Azért ez nehogy már ne férjen bele az természetes elfogadás kategóriába.


Ráadásul kipróbáltam az itt említett "menjen ki a szobából fingani" dolgot, és van egy rossz hírem:

Ha belefingasz a gatyádba, idő kell, míg az kiszellőzik, így ha ki is mész a szobából fingani, akkor legalább 5 percet legyél távol még, miközben legyezed a gatyád, hogy a szag ne maradjon benne, különben ki se kellett volna menni a szobából.

2017. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
30%

#46

Akkor még egyszer, lassan írva, s azt is hozzátéve, hogy az egészséges emésztés, és az egészséges étel jele, hogy nem eregetsz bűzt:


nyilván belefér(ne) az elfogadás kategóriába a véletlen. Ám az ember ura a testének, és önmagát nem alacsonyítja le ilyen szinten, kivéve, ha direkt erre vágyik. Soha nem fordult még elő a tizensok éves házasságomban ilyen, egyik fél részéről sem. Ez alól természetesen kivétel a betegség esete, hiszen egy házasságban természetes annak elfogadása, s a másik segítése ilyen esetben is. Ám akarattal soha nem tennénk ilyet.

2017. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
90%

Akkor felvilágosítalak, hogy akármit és akárhogyan eszel, nem tudsz olyat enni, ami lebomlás után a beledben nem képez gázt.


És a katicabogárnak meséld be, hogy neked tizenévek óta elvétve kellett csak finganod, mert az mindennapos, mivel az étkezés is mindennapos.


Az azért meg elég gáz, hogy egy házasságban egy-egy nap egy-egy büfi-puki nem fér bele és pironkodva kérsz bocsánatot a férjedtől/feleségedtől, miközben az ember sex közben sokkal gusztustalanabb dolgokat is tud produkálni, amihez ezek a pukik, büfik semmit.


Különben a fingnak is lehetnek változatai, csak épp nem tudod, hogy melyik jön ki:

1. kicsi, lapos, sunyi fingocska, ami még a fenéklikadat is marja és olyan büdös, hogy lerohad a tapéta.

2. kicsi, de szagtalan (legalább is olyan minimálisan, hogy csak akkor érzed, ha oda dugod az orrod, ahova nem kellene).

3. hangos, rotyogós és szagos.

4. hangos, de szagtalan (2. pont).

2017. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

:d ennél a kérdésnél már csak a "Miért viszket a makkom?" kérdés jobb..napok óta pörög a téma :D !

bocsánat :D

2017. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
67%

#48

Nem szorulok ez irányú felvilágosításra (sem). Nyugodtan eregess a társad orra alá, jogod van hozzá.


Mi továbbra sem tesszük.

2017. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!