Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám furcsán viselkedik. Mi...

Apám furcsán viselkedik. Mi ütött belé?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben hisztizik lényegtelen dolgok miatt, amiket nem tudok komolyan venni, ezért ilyenkor előveszi "a bármikor meghalhat" dumát. Sajnáltatja magát. Olyan mintha zsarolni próbálna.

Nem törődik velem, régen se nagyon törődött. Meg se kérdezi, hogy dolgozom vagy tanulok-e, kapcsolatban vagyok-e. Semmi.

Eljutottam arra a pontra, hogy már engem se tud nagyon érdekelni, hogy vele mi van. Szeretném végre a saját életemet élni, de ezt ő nem akarja hagyni. Időnként dühroham, hisztiroham jön rá. Mondtam neki, hogy menjen el pszichológushoz, de nem akar. Sőt, fel is háborodott. Van, amikor minden előzmény nélkül rám telepszik és nekiáll ilyen "nem érdekel az életed" kijelentéseket tenni, piszkálódni, pár órára rá meg azt mondja, hogy "mennyire szeret".

Mi ütött belé? Olyan, mintha nem lenne százas. Amúgy hatvanon felül van már.


Akinek szintén így viselkedett az egyik szülője, az hogy élte meg/túl a helyzetet. Van ebből kiút?



2017. ápr. 7. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

A lánya vagy, vagy a fia?

Történt a közelmúltban változás? Pl. mostanában költöztél el otthonról, tartós kapcsolatod lett, vagy anyukáddal kapcsolatban van valami változás?

Nem írsz semmit a családi körülményekről, így nehéz tanácsot adni.

2017. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém, amikor hasonlóan viselkedett, pár nap múlva meghalt. Infarktust kapott.
2017. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A közeli rokonok már nem élnek, a távoliakkal meg összeveszett, így ezek a családi kapcsolatok elhaltak. Nem történt amúgy semmi változás az utóbbi időben azon kívül, hogy volt egy öreg barátnője, akivel összeveszett.
2017. ápr. 7. 19:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a lánya vagyok, ő meg úgy viszonyul hozzám, mintha én lennék az ő anyja. Mintha gyerek lenne időnként. Emlékeztet a hisztis osztálytársaimra.
2017. ápr. 7. 19:24
 5/8 szántóvető ***** válasza:
apádnak komoly gondjai lehetnek.nincsenek kapcsolatai így pótcselekvésként az összes érzelmi kilengéseit rád zúdítja.neki erre szüksége van különben megzakkanna,tehát a legjobb ha nem foglalkozol a kijelentésivel.
2017. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem már megzakkant :(
2017. ápr. 8. 09:10
 7/8 A kérdező kommentje:
A kapcsolatait meg nem tudom pótolni. Nem lehetek egyszerre a barátai, anyja, felesége, munkatársa - egyik sincs neki. Csak a lánya lehetek, de ő nem viszonyul hozzám úgy, mint aki a lányának tekint.
2017. ápr. 8. 09:11
 8/8 szántóvető ***** válasza:
hát igen.egyébként mit csinál napközben?vannak ilyen nyugdíjas klubok ahol szoktak lenni összejövetelek,afelé kéne terelni,hátha találna barátokat.
2017. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!