Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem furcsán viselkedik...

Férjem furcsán viselkedik mostanában? magyarázat lent

Figyelt kérdés

8éve vagyunk együtt de mostanában elkezdett furcsán viselkedni.. töbször álmodtam h megcsal egy másik lánnyal.. (persze tudom h az álmokra nem lehet alapozni) mikor rákérdeztem h megcsal e azt mondta nem. szexualis életünk akkor van amikor ő akar szexelni.ritka.

kérdeztem hogy esetleg más nő után sovárog az volt a válasza h perszee jaa de ilyen unottan mondta minthai nem akarna valaszolni. Ha elakarom kisérni dolgozni és kérdezeeem h mehetek veled?? annyit mond jaaahhhhhh.. de azt is ilyen unottan.. speciel nem akarja h vele menjek mert lehet a munkahelyén csal meg esetleg..a kapcsolatunk jó volt eddig nem veszekedtünk meg amikor jött haza munkából mindig hozott virágot mostmár semmi egy puszi se. de azóta ilyen mióta elment pestre egy munka miatt.. esetleg talalkozhatott valakivel? egyébként van 2gyerekünk és velük se tőrödik nagyon............

32/L 36/F


2017. jan. 25. 16:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Itt TE VAGY az, aki hülyén viselkedok!
2017. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Lehetséges a megcsalál is, ennyiből nem derül ki. Járj utána.
2017. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2es hogy járhatnék utána?
2017. jan. 25. 16:24
 4/26 A kérdező kommentje:
1es én nem így gondolom ha veszekedni akarsz akkor ne itt tedd köszönöm.
2017. jan. 25. 16:25
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy megcsal, egyáltalán nem biztos.

VIszont szerintem pontosan így néz ki egy tökéletesen kihűlt kapcsolat. Részéről. Mert ha már egy férfi nem akar szexelni....

Olyan "megszokásból együttlét"-nek tűnik nekem és még fiatalok vagytok ehhez.

2017. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni! Az is elképzelhető, hogy nem érzi jól magát az új munkahelyén, fárasztja az ingázás, és enyhe (vagy nem is olyan enyhe) depresszióban szenved. Ez csak találgatás, mert a munkájáról alig írtál. Szánjatok magatokra egy hétvégét (a gyerekek nélkül, ha megoldható), és beszéljétek át, mi a baj, hogyan tovább, mert, amit leírsz, az nagyon lehangoló, főleg, hogy még harmincasok vagytok.
2017. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Sok férfi van, aki nem akar szexelni és nem csal meg, bármilyen furán is hangzik annak, akire naponta rámászik a férje, ezt én is a szexológustól tudtam meg mikor már odakerültünk. A leírásból nem lehet megállapítani, hogy megcsal-e, vagy sem, de gondolom azt érzed te is, hogy nem túl jó a kapcsolatotok, beszélgessetek, csináljatok közös programot, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.
2017. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

8 éve minden áldott nap visz virágot?:-)

Szerintem menj vissza dolgozni, vagy keress magadnak valami értelmes elfoglaltságot, amiről esetleg tudtok beszélgetni is, ne a férjedet kísérgesd melóba. Szervezz neki meglepiestet (mármint magaddal lepd meg:-)), menjetek el kettecskén egy hétvégére lazítani. Nekem bocs, de kicsit infantilisnak tűnsz, 30 fölött ne írj már ilyeneket, hogy "megcsal egy másik lánnyal.":-)

2017. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
32 évesen LÁNYként titulálni magad...ez mindent elárul. Sajnálom a férjedet.
2017. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
30 évig voltunk házasok, de soha nem jutott eszembe elkísérni a munkahelyére. Nem óvodás gyerek már. Túlságosan rátelepszel.
2017. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!