Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna, ha a fiad sok nőt...

Zavarna, ha a fiad sok nőt hordana fel a lakásotokba?

Figyelt kérdés

A fiammal, aki 26 éves ketten élünk egy 2.5 szobás lakásban, fele enyém fele övé (apja után örökölte).

De igazából nem itt tervezi az életét, 1-2 éven belül venni akar sajátot.

De gyakori, hogy felhoz nőket hétvégén vagy ilyesmi, én sokszor nem is találkozok velük, max hallom, mikor hajnalban kikísér valakit vagy ilyesmi, ritka hogy reggel összefutok valakivel. Most viszont 1 hete előfordult, hogy kora reggel ráadásul 2 lányt kísért kifelé, és pont beléjük botlottam a folyosón.

Próbálom, hogy ne zavarjon, de néha felmegy bennem kicsit a pumpa.

Volt valaki hasonló helyzetben? Vagy szimplán tegyem túl magam rajta? Titeket zavarna hasonló helyzet?


2017. ápr. 7. 21:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Az zavarna, ha reggel mindig más idegen nőt kéne kerülgetnem, nem mehetnék ki bugyiban pólóban, mert nekem kell alkalmazkodni.

Hogy nem talál normális barátnőt, talán az is zavarna, de abba nem szólnék bele. Lehet, megkérném ,hogy kicsit visszafogottabban élje már a "szerelmi" életét, mert neked ez nem kívánt látvány ilyen gyakran. Te sem cipelsz fel mindenkit gondolom, hogy azt kelljen nézegetnie.

2017. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
nem zavarna
2017. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Az zavarna, hogy "26 éves a fiad", és a nyakadon él a magánéletével. Te meg engeded.


Tehát akkor nyeld a békákat.


Vagy a fiad álljon a sarkára és külön életet éljen máshol.

2017. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
Az jobban zavarna ha nem lenne senkije. Fiaim vannak, éljék ki magukat.
2017. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Picit zavarna, amennyiben kényelmetlenül érezném magam, ha nem a megszokott életvitelemet folytathatnám. Ha viszont olyan anyagi helyzetben van, hogy 1-2 éven belül vehetne magának lakást, akkor ezzel az erővel bérelhetne is magának egy kis garzont, ahová felviszi a nőket. Említsd meg neki.
2017. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
elolvastátok hogy a lakás fele a srácé?
2017. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom kinek a legcikibb, neked vagy a nőknek akik ott töltik az éjszakát. Ha még fiatalabb lenne és barátnője az ok, de 26 évesen zavarna, hogy kellemetlen helyzetbe hozza a családját és a nőket is.
2017. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%

Pont ezt akartam írni, teljesen mindegy milyen jogcímen szerezte, de övé a fele, ero minek rohanna albérletbe 60-70 ezer ft-ért, ha úgyis sajátot akar? Gondolom akkor van helye a pénznek.

És azt sem várhatja el, hogy 26 évesen éljen szex nélkül vagy hotelekbe járjon, mikor van egy fél lakása. Az már más kérdés, hogy gondolom neked kényes a helyzet, de előbb utóbb elköltözik és a gond megoldódik.

Szerintem is örülj kérdező neki, hogy nem egy bepenészedett kocka, aki csak a gép előtt ül, előbb utóbb biztos talál komoly barátnőt is, 26 évesen nincs elkésve.

2017. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
21%

Már csak egy AIDS kell és teljes a valóságos kép: aggódó anya is lehetnél. És gondoskodhatsz tovább a gyerekedről, életed végéig.


Anya:

Éld a saját életed és egy idő után el kell engedni a gyereked.

EZ zavarjon, hogy hogy oldod meg, mert Ő nemigen tudja: a fiad.

26 évesen még magadhoz van kötve, az elég gáz.


Vagy ennyire egyedül élsz a nagykorú fiaddal?

Aki valójában nem is nagykorú, csak jogilag és matematikailag.

Mentálisan (és egzisztenciálisan) nem úgy tűnik, hogy ez így rendben lenne.

2017. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Tök mindegy, hogy a ház fele a srácé. Ez azt jelenti, hogy éppen annyira tekintettel kell lennie az anyjára, mint fordítva.
2017. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!