Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Joggal tartanak önzőnek a...

Joggal tartanak önzőnek a szüleim?

Figyelt kérdés

Nem dolgozok,de több éve spórolok . Emiatt van kb 50-60 ezer forintom. Ebből állandóan kérnek és én nem szívesen adok,mert amikor vissza kell adni,akkor nem szívesen teszik. Most is tartoznak 10ezerrel forinttal,amit már 2 hónapja várok vissza. Lyukas cipőbe járok és a táskám is szétment,nem kapok tőlük újat,ergo ezt is a saját pénzemből kell majd vennem,hogy ne nézzenek rám mint egy csövesre.Ennek ellenére napi 3-4 ezer elmegy cigire és piára,havonta 10 ezreket költenek lottóra. Ha nem adok önző vagyok. Jogos ez?

17L


2017. ápr. 8. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

Igazából azt nem értem, hogy ha nem dolgozol, honnét van saját pénzed?

Ha ők adják, akkor az nem a te pénzed.

Ha más rokonoktól kaptad például, akkor meg nem kell az orrukra kötni, hogy van, így elkérni sem tudják.

2017. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Komoly, hogy itt sokan úgy gondolják, ha a szülő zabát tol a gyerek elé + fizeti a számlákat, azzal minden le van tudva és a gyereknek kuss a neve, örüljön, hogy élhet?


(Anya vagyok 2 gyerekkel, nem egy lázadó tini, akinek a segge alá toltak mindent.)

2017. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!