Mit csinaljak anyammal?

Figyelt kérdés
Mar kb egy hete mondom neki h hivja mar vegre fel a szajsebeszt mert faj a fogam. Beutalom van de nem hajlando felhivni mindig csak mondja. A szam is budos ettol a fogtol es ez engem is baratom is idegesiti. Valaki tudna tanacsot adni?
2017. ápr. 11. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel te a szájsebészt.
2017. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj h meg csak 15 vagyok en hiaba hivom nemtudom hol a szajsebesz es velem kene jonnie de anmyir lust h lehetetlen! Baratommal elmennek de o se tudja hol van
2017. ápr. 11. 14:07
 3/12 anonim válasza:
100%
Háziorvos megmondja.
2017. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most kamu?

Én 14 évesen napi 50 km-t utaztam minden nap, hogy középiskolába járjak!

Nem hiszem el, hogy ha ide ki tudsz írni egy kérdést, akkor nem tudsz egy telefont megereszteni!

Felhívod őket és megkérded, hogy hol van a rendelő helyileg, bumm, két legyet egy csapásra!

2017. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Joo h megmondja de mas varosba van soha nem voltam ott azt tudom h a korhazba de h hol kell leszallni busszL stb.
2017. ápr. 11. 14:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátod MÁR van, de nem tudod, mi a teendő ilyenkor?

Menj el az SZTK-ba, ott van a szájsebészet. Gondolom, a beutalót nem magánorvoshoz adták.

A barátod meg kísérjen el, ne idegeskedjen!

2017. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt Bekesen nincs szajsebesz mivel mar 3 fogoorvosnal voltam nemtudtak kihuzni. Gyulara kell mennem es meg nem voltam ott. Nem minden varos olyan h mindenhol szajsebesz es minddnhol minden van es szep es jo
2017. ápr. 11. 14:28
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
A felhívásról volt szó nem az elkisérésről. Amúgy meg biztosan van okostelefonod, útvonaltervezőn kikeresheted. Vagy kérj meg egy rokont hogy vigyen el.
2017. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

En azt kertem h segitsetek h mar mi a jo istemt mondjak anyamnak nem azt h oktassatok ki es en hivjam felxddd

Ertelmezes 0

2017. ápr. 11. 15:12
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
"Anya, felhívtam a szájsebészt holnap után kettőre van időpontom, vigyél ki légyszíves; ha nem akkor adj pénzt taxira. Köszi puszi! U.i.: rohad a szám, uh ne keress kifogásokat."
2017. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!