Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Heti mennyi otthon töltött...

Heti mennyi otthon töltött idő várható el egy külön élő huszonéves "gyerektől" szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval, ha a gyerek máshol lakik (akár kolesz, akár albérlet, akár van valahonnan saját lakása), mennyi időt "kell" otthon lennie egy héten véleményetek szerint?
2017. ápr. 11. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

amennyit akar.

meg persze, attól is függ, hogy hol él. Ha Németországban van, és te meg Borsod megyében, nem hiszem, hogy havonta többször kellene látnia.

De ha csak egy közeli városban van, heti többször is jöhet.

2017. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Semennyit
2017. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
én miután elköltöztem és a saját életemet éltem havi 1-2 alkalommal haza ugrottam. Ezzel szerintem nincs baj,és a szüleim se várták el azt,hogy kötelező programként minden vasárnap ott ebédeljek, úgy ahogy férjeméknél volt a szokás,pedig ő már 30 éves elmúlt amikor megismerkedtünk.
2017. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Én hetente vagy kéthetente járok haza, mikor hogy jön ki a munka meg az iskola mellett. Nincs szabályozva, amikor tudok és van kedvem, megyek.
2017. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Mennyit "kell"? Semennyit.
2017. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Kapcsolatotoktol fugg. En speciel semennyit nem jartam vissza.

Nyilvanos helyen talalkoztunk ritkan.

2017. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Azért ez függ a körülményektől is. Ha a szülőknek segítségre van szüksége (pl. ház körüli munkák, vagy alkalmi, nehezebb tevékenység, pl. felújítás, akármi), akkor azért illik segíteni, ha megoldható. Pláne, ha a "különélés" mellett még ők tartják el a gyereket.
2017. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A nagy kaliberű munkáknál a segítség alapvető, most csak sima látogatásra gondoltam.
2017. ápr. 11. 21:11
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Heti 1x egy kavera ugranak be a gyerekek

Boven eleg

2017. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Semennyit, külön élet, amit ö jonak gondol és pont.


Én félévente járok haza vagy még ritkábban.

2017. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!