Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem vesz édesanyám...

Bubblecat kérdése:

Miért nem vesz édesanyám emberszámba?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól fogva mindig én voltam a család fekete báránya.Van egy nővérem,szeretem,mert őszinte tiszta ember és ő is engem. Édesanyánk mindig úgy rendezte az életünkbe ,hogy kiszolgáltatottak legyünk nekik anyagilag és mindig kitalált valami feladatot,hogy sose tudjunk tovább lépni.Szeretnék diákmunkára menni és nyelvvizsgát tenni,de anyum szerint a nyelvvizsga sokkal fontosabb,szerintem mind a kettő,hiszen diákként is a saját lábunkra kell állnunk,hogy fizetni tudjuk a szükségleteinket,itt nem a bulikra meg új ruhákra gondolok,hanem telefonszámla és bérlet. Ma átjött a várandós nővérem,vele valahogy mindig mézes mázosan beszél,velem meg mindig úgy mintha mindig hibás lennék,bár megkaptam hogy velem kis baba korom óta baj van. Ma elmondtam hogy nekem ez mennyire fáj amiket mond nekem és sírva fakadtam,erre tesom is,aztán én lettem.leszidva hogy miattam lesz baja nővérem picijének és,hogy én egy mennyire háládatlan szar alak vagyok,és én csak a szülők pénzére megyek,ezután konkrétan kidobott a lakásból mert én mindenkit büntetek a jelenlétemmel. Tanácstalan vagyok,bármit teszek sose jo,ha hibázom én vagyok a legutolsó idióta.Anya kijelentette amíg tőle függök nekem kuss van,pedig nem akarok tőlük függeni,de mikor lépnék,mindig keresztül húzza a számításaimat.
2017. ápr. 12. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mást nem tudok ajánlani, minthogy kicsit hidegülj el látszólag tőle. Így talán észbekap, hogy elveszíthet.
2017. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a helyzet nálunk is, csak testvér nélkül. Úgy tudod megoldani, ha a saját lábadra állsz, ha földhöz veri magát, akkor is. Mi történhet? Majd lenyugszik. Ha kitalál valamit, amivel akadályoz, nemes egyszerűséggel ignoráld.
2017. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

már bocs felnött vagy ha melot akarsz meny és szerez egy állást

ha picsogsz mint egy 2 éves ugy is fognak kezelni

önálloság kel nem sírás

2017. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!