Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám azzal fenyegetőzik...

Édesanyám azzal fenyegetőzik állandóan, hogy itt hagy. Egyszer nagyon jó vele lenni, máskor pedig egyszerűen nem lehet kibírni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megengedi h vizipipazzak,de ma kiderult a suliban,hogy energia italt iszunk en es par osztalytarsam.

Hazajovok,tisztelet tudoan viselkedtem,nem flegmaztam vissza.

Erre azt mondja nekem,hogy ha igy folytatom akk el fog engem hagyni meg,hogy mehetek a nagyszuleimhez lakni.



2017. márc. 28. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én legközelebb teljes nyugalommal megmondanám neki, hogy akkor menjen isten hírével, legalább a nagyszülők nem fognak ilyen undorító módon érzelmileg zsarolni minden szarságért. Megnézném utána a képét.. Tudod csak azt lehet manipulálni és zsarolni, aki hagyja.
2017. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
:(
2017. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sansa Strak válasza:
24%

Meg ne próbálj mű öngyilkosságot csinalni!Gyerek pszichiátriára kerülni!Erre vonatkozóan is új törvények vannak!Nem szabad, mert abból csak nagyobb bajod lehet.

Ha , valóban érzelmileg zsarol,akkor nem jó ha te is az ő fegyverével kezdesz ellene.


Lehet,hogy hülyén hangzik,de szeretettel odafigyeléssel is lehet utat törni.Bár nem könnyű!


Vagy próbálj vele beszélni, hogy te nem akarod, hogy ilyeneket mondjon neked.Segítsen , mondja el hogy miben nem ért egyet veled,aztán valahogy így próbáld megoldani.

Mond,hogy változtatsz a dolgokon.stb


Sajnálom a helyzeted.Nem tudom,hogy hány éves vagy de sajnos vannak esetek,amikor nehéz a szülőket megérteni.


Esetleg nem tudnál egy hozzád közel álló felnőttel beszélni, tanácsot kérni?Segítséget?


Az nem jó, ha lelkileg ezzel zsarol téged!


Remélem, hogy hamar rendeződik a problémád!Szorítok neked!

2017. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Amúgy el is szökhetsz otthonról és azt mondod azért mert ilyeneket mond neked.Ha ennyire nem bírod elviselni bár ezen nem tudom mi zavar ha megveszi neked azokat a dolgokat amiket szeretnél nem mind1 akkor hogy mit mond neked. Én 13 éves vok és ha ijet mond anyám nem érdekel max mondom neki ba.. ...meg és folytatom tovább a mobilt.
2017. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Most őszintén , vízipipa, meg energiaital. Ennyit tudsz felmutatni? Nem is csoda ha kikészíted teljesen.
2017. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Anyád jobban tette volna ha védekezett volna, akkor nem lenne ilyen kölyke. Gondolom a pénzt is tőle kapod, nem dolgozod halálra magad érte. Hálás lehetnél és visszafoghatnád magad. Az energiaital még hagyján, de a vízipipa nem gyereknek való, gondolom a cigizésbe is belerángattak már a haverjaid,nemcsoda hogy anyád ilyeneket mond. Mondd meg neki,hogy tanulással,takarítással kiengeszteled, mert az nagyon rossz ha a szülő csak a rosszat kapja a gyerekétől.
2017. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
21%

Utolsó válaszoló én 7.es vok 13 éves osztálytársaim közül 4en 5en

cigiztek már 4.be 10 évesen. Ja és azóta most is cigiznek és rendes ital pld üdítőt nem is isznak iskolába órán energia italoznak. Ha a tanár elkéri megmondják neki k....va anyád azért így írom hogy mint az előző karim ne tiltsanak le. Na m1 de a tanárnak se adják oda és ezt megmondják neki. Egyszer 5. mikor egy gyerek hátulról pofán csapta a tanárt akkor fenyegetőzött hogy feljelentést tesz de végül nem tett. Jó ez mondjuk 5.től van így alsóba nem gondoltuk volna egy pillanatra se hogy ilyet lehet bár akkor is cigiztek csak ép nem órán.n nem cigizek de energia italt is abba hagytam 4. óta 2.ban kezdtem el. Na m1 amúgy aki pofán csapta a tanárt még másik 2ővel együtt kicsapták ők 5.be lebuktak hozzánk na de nem azért mert pofán csapta a tanárt. Bár ilyen csak 1szer történt azért egyik tanárt bezárták a wcbe ő meg az osztály főnökünknek panaszkodott. Na ilyen csak a mi osztályunk +3-4 gyerek de a többi osztály se valami jó. Mikor a tanár elkérte a telefonom mondom neki pofa be k...va és kész. Állítólag amúgy ezért fellehetne jelenteni az igazgatót hogy ezt eltűri meg hogy olyan tanárokat alkalmaz akik ezt hagyják na de akkor is ahoz képest amit te mondtál elárulom neked hogy van ilyen is és nem vidéki vagy 8keri iskola Rendes Budapesti iskola. Persze nem tudom hogy lehet e még máshol is ilyen de m1.

2017. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Régi kérdés ugyan..de kedves #8-as válszoló:Remélem most már benőtt a fejed lágya és nem beszélsz így senkivel.Nyilván oka volt,hogy elkérte a telefonod,mivel vannak szabályok a tanórákon.Komolyan mi olyan fontos azon a telfonon,ami nem várhat 45percet?Az,hogy a tanár,az igazgató hagyta,hogy ti ilyen szemét módon viselkedjetek az egy dolog..Ha az én szüleim korában jártál volna iskolába szétcsapták volna a kezed a vonalzóval(70'-es évek) vagy még 90'es évek közepén a pároméknál nem volt ritka a pofon sem.Most viszont,ha egy tanár fizikai erőszakot alkalmaz egy diákon,megy a feljelentés,hogy megsértette a gyerek jogait..Jobb esetben.Rosszabb esetben a "tisztelt szülő" megy balhézni.Az én lányom 6 éves,de már most rettegek,ha ő nem lesz olyan,mint akiket említesz,akkor majd őt is inzultálni fogják?Már most udvarias a felnőtekkel korra való tekintet nélkül..Ahogyan említettem,remélem változtál kedves válaszoló..De,hogy válaszoljak a kérdezőnek is,vannak ilyen anyák,engedd el..de maradj mindig tisztelettudó,szeretetteljes,akkor talán nem mond máskor olyanokat,amiket említettél.
2020. szept. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!