Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám mal rettentő jó...

Édesanyám mal rettentő jó viszonyba voltunk vele eltem miomóta csak az eszemet tudom betegessen kötödöm hozzá nekem csak ö volt mindenki más elhagyott vagy meghalt?

Figyelt kérdés
Senkim nincs rajta kivul es tegnap egyik percröl a másikra meghalt egy hirtelen agyvérzés következtében nemtudom mit tegyek mindennel fontosabb nekem nemtudok elni nelkule nagykoru vagyok ugyan de nemvagyok még önnállo se munkam se penzem se rezsit se tartozasokat nembirom fizetni anyu tartott el nemtudom mit hogyan merre tényleg nemtudom mit tegyek azota bogok es remegek egy falatot nembirok enni a lakas kozepebese birok menni ha barki hiv mindig varom hogy o szoljon bele en ezt nembirom ki?
2017. márc. 3. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem! Hány éves vagy?
2017. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
23 de kiskorom elég zürösvolt es egyedul anyu volt aki alandoan velemvolt mindig mindenben szamithattamrá és mindenel fontosabb nekem tulsagossan is jo volt hozzam ezert nemvagyok onalo nembirok se egyedul meglenni se elni se eltartani magam nelkule szüksegem van ra de hirtelen ahogy o epment magamra maradtam
2017. márc. 3. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte résztvétem, nagyon borzalmas lehet amit most élsz át.

Amit tehetsz az az, hogy elkezdel dolgozni, és talpra állsz, legalább pénzügyileg.

2017. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz erősnek lenned, mert ha jól vettem ki a szavaidból, nincs senki körülötted, aki segíteni tudna. A temetést neked kell intézned. Tudom hogy fáj, de menni kell előre, dolgod van még.
2017. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részvétem.

én 1 hónapja temettem el az anyukámat és amíg élek szenvedni fogok a hiányától. Erősnek kell lenned.

Vannak családsegítő szolgálatok, ha esetleg megírod priviben melyik városban laksz, próbálok neked segítséget kutatni.

2017. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Részvétem.

El kell kezdened intézni az ügyeket. Temetés, hagyatéki eljárás.

Egyetlen örökös vagy?

Munkát kell keress, nem maradhatsz pénz nélkül. Végzettséged van valami?

Barátok, szomszédok, bárki?

Életbiztosítása volt? Félretett pénz amíg munkát találsz van?

2017. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!