Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek a szüleimmel? Nem...

Mit tegyek a szüleimmel? Nem bírom.

Figyelt kérdés

Anyaek valofelben vannak,a 2 testveremmel minidg arra kelunk,hogy orditoznak,apa bantja anyat es ongyilkossaggal fenyegetozik,elmegy itthonrol estenkent kocsival...Nagyon felek,noveremek rendort akartak hivni de megallitottam,azert megis csak az apam..Mit tegyek,hogy beszeljek veluk? A kishugom mar idegileg tonkrement...

13/L



2017. ápr. 15. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mért nem költöznek szét?
2017. ápr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 het mulva koltozunk anyaval,de apa azzal is fenyeget,hogyha elmegyunk akkor megoli magat meg hasonlok!
2017. ápr. 15. 00:26
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Butaság, nem tudom, miért mondja. Te tudod? Ha rossz a házasság és nem akarja anyukád folytatni, akkor mire jó ez az egész?
2017. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

"Mégiscsak az apád"... Tudod mennyi nőt öl meg a saját férje? Igenis ki lehet hívni a rendőröket ha nem képesek civilizált emberek módjára beszélni.

Te meg eltűröd, hogy mégiscsakazapád üsse anyádat? Mert anyád már nem számít?

2017. ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolso

De szamit anya,csak kiskorom ota apa foglalkozik velem,o vesz meg mindent,o fizet mindent a suliba,rengeteget koszonhetek neki...

2017. ápr. 15. 00:51
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de amit felsoroltál az nem extra jófejség, hanem alapvető szülői kötelességek! Anyukád azért nem tud fizetni dolgokat, mert ő nem dolgozik hanem titeket nevel! Titeket kihord a szíve alatt a testét feláldozva, abból táplált míg nem tudtál enni rendesen! Gondolj már bele legalább!

És azért, mert apád vesz füzetet meg kaját még nem jogosítja fel arra, hogy verje anyukádat. Gondolkozz már el, 13 évesen belecsöppentél a közepébe, de akkor legalább kicsit gondold át a dolgokat.

Apád ráadásul bármikor felcseszheti az agyát annyira, hogy direkt nekihajt egy fának és meghal, lebénul, bármi. Nem lenne egyedi eset. Sajnos 13 évesen neked és testvéreidnek van több esze a szüleitek helyett. De akkor kérlek használjátok is az eszeteket.

2017. ápr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolso mar ne haragudj,de anya is dolgozik...
2017. ápr. 15. 01:05
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Rendben, akkor ebben tévedtem, elnézést.

De látom ettől függetlenül nem hatott meg a mondandóm többi része.

Akkor várd az egy hetet, reméljük nem történik semmi sem addig, sem utána...

2017. ápr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De meghatott,most is az van,amit leirtam...Apa elment,mindenki orditozik mindenkivel..
2017. ápr. 15. 01:22
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Azt lehetne még megpróbálni, hogy az összes tesóddal együtt odamentek szüleidhez és elmondjátok, hogy milyen hatással van ez rátok. Hogy féltek, hogy apa öngyilkos akar lenni és nem tudjátok mi történik, mi lesz. Talán meghatja ez őket annyira, hogy kicsit észheztérnek.


Sajnos a szülők hajlamosak úgy összeveszni, hogy magasról tesznek a gyerekeikre mert fontosabb a saját büszkeségük, önérzetük, mint a családjuk. Nekem anyám leszúrta apámat egy ilyen veszekedés alkalmával. Kicsi voltam még, de felnőtt fejjel visszagondolva emlékszem rá, meg hogy utána a nagymamámnál laktam egy ideig. Nem véletlenül mondom, hogy ez nem játék...

2017. ápr. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!