Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya a legkisebb dologért is...

Anya a legkisebb dologért is megver. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Anya a legkisebb dolgokért is megver. Ha picit erősebben csukom be az ajtót (függetlenül attól, hogy a szél húzta el, vagy dühös agyok), de tényleg nem szoltam csapkodni, csak a tesóm sokszor idegesíz,és akkor bevonulok a szobába,és magamra zárom az ajtót. Ilyenkor megesik,hogy egy picit erősebben húzom be, anya pofont ad. Akkor is, ha nézek egy filmet, a tesóm elkapcsolja. Anya azt mondtja, hogy most ő nézi. Ha visszaszólok, hogy "én már hamarabb néztem",akkor megint pofont ad. És függetlenül attól, hogy van-e ott valaki. Szemrebbenés nélkül szégyenít meg. Néha tényleg úgy érzem,hogy nem szeret.

2017. ápr. 15. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Apukád van? Esetleg más felnőtt rokonod, akiben megbízhatsz, akitől segítséget kérhetsz? (nagybácsi, nagynéni, nagyszülők, unokatesók, keresztszülők stb?) Hány éves vagy, iskolába jársz még? Van olyan tanárod, akihez fordulhatsz? Vagy az iskolapszichológus.


Hidd el, a legkevésbé sem normális az, hogy anyád egyáltalán egyszer is kezet emelt rád, nem hogy rendszeresen, mindenféle indok nélkül (indokkal sem!!)... Fontos, hogy beszélni tudj erről egy felelős felnőttel, segítséget tudj kérni valakitől.

2017. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Apád nem tudja helyretenni?
2017. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Költözzél el.
2017. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Menj el gyermekvédelmisekhez. Illetve beszélj anyukáddal hogy ne így neveljen, attól még idegesebb leszel.
2017. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1: köszönőm gyors válaszod! Gonolkodom rajta.

2: apukám már 3 éve Olaszországban dolgozik,és 2 hónaponta jön haza,akkor se sok időre.

3: még nem tudok elköltőzni. 1, 14 éves vagyok 2, nincs hova. Nagymamám nincs,nagyapám meg Budapesten él (én Szegeden).

4: köszönöm, de nem tudom hogy reagálnának egy 14 éves bejelentésére.

2017. ápr. 15. 14:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted kiknek van a gyermekvédelem, ha nem a gyerekeknek? Nyugodtan szólj nekik, foglalkozni fognak veled!
2017. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Kapd el a kezét amikor meg akar ütni. Egyszer fogtam meg a kezét, utána nem próbálkozott. Nem ütöttem vissza csak nem engedtem.
2017. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És egyszer amikor apukád otthon van, nem tudod megkérni hogy beszéljen vele?
2017. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akár Budaopesten, akár Olaszországban élhetnél.
2017. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7: :D

#8: köszi

#9: nem értek hozzá,de azt tudom,hogy ez nem úgy megy,hogy fogom magam és odaköltözöm. Attól még a törvényes képviselőm anyukám lesz.

2017. máj. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!