Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Menjek hotelba? Állandó vita...

Menjek hotelba? Állandó vita van, ma a macskámat akarták kipaterolni az udvarra

Figyelt kérdés

Májusig kénytelen vagyok a szüleimmel lakni, 2 hete lakunk így.

Azóta folyamatosak a viták, de semmi dolgokon.

-Miért járok mindenhova autóval?

-Miért tornázok reggelente?

-Miért veszek minőségibb élelmiszereket? (vagyis ők drágának mondják)

-Miért hallgatok fülhallgatóval zenét?

-Miért vagyok sokat a fürdőben?

És még sorolhatnám... Ezekből mindig vita lesz.

Ma pl a cicámat akarták kitenni, merthogy "jó neki az udvaron is". 3 éves sziámi cica, egész életében lakásban élt, maximum annyit volt kint, amikor kijött velem a teraszra, vagy le sétálni. Azon is kiborultak, hogy esténként elaltatom.

Ez azért van, mert kiskorában hozzászoktattam, hogy esténként velem alszik és ma már nem hajlandó nélkülem lefeküdni aludni este. Nem nagy kaland amúgy, annyi, hogy 7-8 között lefekszem az ágyba, mellettem van a takarója, amire ő ráfekszik, 10-20 percet simogatom, mire mélyen elalszik, betakargatom és csinálom tovább a dolgom. Anyukám szerint ez beteges, merthogy ez nem egy kisbaba, akinek szüksége lenne rám.


Menjek inkább hotelba, vagy összeszorított fogakkal bírjam szó nélkül?


2017. ápr. 16. 21:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%

A macskás rész tényleg beteges egy kicsit...

De a kérdés az, hogy ez az átmeneti együttélés részedről csak élősködés, vagy azért kiveszed a részed a költségekből?

2017. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

Mégis mennyi idős vagy?

Amúgy meg, hotelbe mennél, de a macskádat hagyod a bajban? Hátha a szüleid kidobják mert nem vagy ott?

2017. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát... Az élelmiszer minősége és ára nem mindig nő egyenesen arányosan. A macskás résznél nevettem. Már ne is haragudj, de így altatni egy macskát valóban nem normális.
2017. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Most költöztél haza valamiért?

Tisztáztátok előre az együtt élés szabályait?

Jelezted előre hogy viszel egy szobacicát is?

2017. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Inkább rászánom a cicámra azt a maximum 20 percet, mert ha nem, akkor jön utánam nyávogva, ha leülök valahová, mászik az ölembe, fekszik az iratokra, laptopra és nem hagy békén. Egyszer a fürdővízbe is beleesett emiatt.

Nekem ez nem teher és nem is gondolom, hogy beteges lenne. A cicám, nem egy tárgy.


Ha hotelba megyek, csak olyanba, ahová állatot is vihetek. Pesten biztosan sok ilyen van.


23 éves vagyok.

2017. ápr. 16. 21:39
 6/25 anonim ***** válasza:
44%

Gondolom,tudatlan prolik a szüleid.

Általában ezek a jelmezőik.

Ilyenkor jobb minél hamarabb elmenni tőlük.

2017. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Akkor menj hotelbe és vidd a cicát is.

Bér érdekelne, hogy mégis mennyi ideig akarsz hotelben lenni? Mert hónapokig ott lenni igencsak drága mulatság lesz.

2017. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom elhízott, egészségtelen, dohányos prolik a szüleid, azokat szokta zavarni, ha egy fiatal lány/fiú tornánzik/edz és egészségesen (értsd: normálisan) eszik. Menekülj tőlük minél messzebbre, természetesen cicástól :))))
2017. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

# 4

Igen, azért, mert felújítják a lakásomat.

Sosem voltak itthon szabályok, mikor kérdeztem, hogy fizessek-e valamit, mondták, hogy nem. Hiszen a gyerekük vagyok, nem egy idegen albérlő.

Tőlük kaptam még a cicámat a 20. szülinapomra, szóval tudtak róla mindig.


# 7

Május közepén már kész lesz elméletileg a lakás.

A hotelon kívül nem nagyon van más megoldás, albérletet nem igázan adnak ki ennyi időre, plusz nehéz olyat találni, ahová állatot is vihetek.

2017. ápr. 16. 21:48
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Menj hotelbe, a macskát pedig elvállalom én addig :D Altatom szívesen esténként. :D
2017. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!