Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Menjek hotelba? Állandó vita...

Menjek hotelba? Állandó vita van, ma a macskámat akarták kipaterolni az udvarra

Figyelt kérdés

Májusig kénytelen vagyok a szüleimmel lakni, 2 hete lakunk így.

Azóta folyamatosak a viták, de semmi dolgokon.

-Miért járok mindenhova autóval?

-Miért tornázok reggelente?

-Miért veszek minőségibb élelmiszereket? (vagyis ők drágának mondják)

-Miért hallgatok fülhallgatóval zenét?

-Miért vagyok sokat a fürdőben?

És még sorolhatnám... Ezekből mindig vita lesz.

Ma pl a cicámat akarták kitenni, merthogy "jó neki az udvaron is". 3 éves sziámi cica, egész életében lakásban élt, maximum annyit volt kint, amikor kijött velem a teraszra, vagy le sétálni. Azon is kiborultak, hogy esténként elaltatom.

Ez azért van, mert kiskorában hozzászoktattam, hogy esténként velem alszik és ma már nem hajlandó nélkülem lefeküdni aludni este. Nem nagy kaland amúgy, annyi, hogy 7-8 között lefekszem az ágyba, mellettem van a takarója, amire ő ráfekszik, 10-20 percet simogatom, mire mélyen elalszik, betakargatom és csinálom tovább a dolgom. Anyukám szerint ez beteges, merthogy ez nem egy kisbaba, akinek szüksége lenne rám.


Menjek inkább hotelba, vagy összeszorított fogakkal bírjam szó nélkül?


2017. ápr. 16. 21:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

Állj ki magadért!

23 évesen vagy!Ne hagyd hogy a személyes dolgaidba beleszóljanak,hogy mikor tornázz,vagy mennyi időt foglalkozz a macskáddal!


Nem tudom az ilyen emberek minek vállalnak gyereket,mint a szüleid,akik nem tudják felfogni,hogy a gyerekük már felnőtt,nem kisgyerek.

Oké,hazaköltözél,alkalmazkodni kell,de ez már túlmegy annak a határán.


Ezt nekik is magyarázd el,ha a jövőben jót akarsz a kapcsolatotoknak!

2017. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Estádio de Felchút ***** válasza:
9%
Én macskástól vágnálak ki.
2017. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom ki pontoz le minden normális válaszolót.

Olyan dolgokba szólnak bele, amihez semmi közük, és SEMMI hátrányuk nincs belőle. Te független ember vagy, saját jövedelemmel, egy kis kérésed volt hogy egy ideig itt lakhass megint.

Amúgy a fiatalkorod amikor otthon laktál még, sem lehetett könnyű.

2017. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Apartmanba menj, ne hotelbe. Ott tudsz főzni, mosni. Laktam én is apartmanban elég sokat, nem rossz. Booking-on keress olyat ahol fogadnak állatot.
2017. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%
:(
2017. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
"A macskás rész tényleg beteges egy kicsit... " Ebben mi a beteges? Értelmes, érzékeny állatok a macskák, csak hát itthon még mindig dívik a zállat az állat tuskóság...
2017. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen már meg a külön szobád? Vagy hogyhogy látják, hogy altatod a cicádat, stb.?
2017. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

Próbálj meg összeszorított foggal, mosolyogva tûrni.

A szüleid egyébként midig ilyenek voltak vagy valami stressz éri ôket mostanában?

2017. ápr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

A fene se tudja, én biztos hogy mennék onnan, ahol mire hazaérek, lehet kirakják a szoba sziámimat, mert jó neki az udvaron is...

Tehát, nálam már itt szakadna el a cérna. Az meg, hogy altatod, szerintem egy jó ötlet, mert rendszerességre van szoktatva, és az egy macskának is kell.

2017. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
Májusig hotelben? Az nem két fillér lesz...
2017. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!