Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudok megbizonyosodni...

Hogyan tudok megbizonyosodni arról, hogy a lakásban ahol lakom más nem tud bejönni?

Figyelt kérdés
A lényeg h anyum vett egy lakást amiben lakni fogok. Zavar h lesz hozzá neki is kulcsa. Gondolom zárat hiaba cserélek, mivel ő a tulaj siman leszedeti. Szóval olyan megoldás is érdekel amiből tudom h ott jartak. Riasztó esetleg? V mivel ő a tulaj ezért a biztonsági cég kiadja a kódot v csak siman leveheti..nemtudom

2017. ápr. 17. 01:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha vett neked egy lakást, csak van köztetek olyan viszony, hogy meg tudjátok beszélni, hogy a tudtodon kívül ne jöjjön...

Ha meg nem, akkor kérd el a kulcsát!

2017. ápr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
rakj lisztet az ajtó elé és látni fogod a lépteket :D
2017. ápr. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
kis papirdarabot szurj az ajtohoz mikor becsukod, ha nincs ott mikor megjossz, akkor nyilvan kinyitotta valaki az ajtot.
2017. ápr. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Én anno a szőnyeg sarkát hajtottam fel,mert gondoltam ha bemegy a szobába,úgyis megigazítja! :D
2017. ápr. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Kamera? Akkor nem csak azt látod, hogy bement valaki, hanem azt is, hogy ki, és pontosan mit csinált.
2017. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

már 2-3 ezerért kapni ip kamerát, amit akár a mobilodról is nézegethetsz


csak nehogy olyat láss amit nem kéne :D

2017. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Akkor vegyél magadnak egy saját lakást!! Hihetetlen..Ő veszi, és ne legyen kulcsa a saját lakásához???? Elkényeztetett vagy. Inkább kiadnam Anyád helyében, minthogy ilyen nyavalygos lakjon benne. Pláne gáz, hogy a GYIK-re írod, ahelyett, hogy vele beszelned meg.
2017. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagytok olyan viszonyban, hogy ezt normálisan megbeszéljétek?
2017. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

"Gondolom zárat hiaba cserélek, mivel ő a tulaj siman leszedeti."

Igazából, rosszul gondolod. Ez nem ilyen egyszerű.

2017. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél IP kamerát. Egy normálisabb darabot már 10-15 ezer forint körül lehet kapni. Használata nagyon egyszerű, csak internet kell hozzá. A legtöbb vezeték nélkül is tud csatlakozni routerhez. Bármikor meg tudod nézni, hogy mit lát a kamera. A legtöbb olyan, hogy mozgásérzékelő programot is tartalmaz, amivel be tudod állítani, hogy mozgás esetén pl. emailben elküldje, hogy mit lát. Mindettől független is nagyon hasznos egy ilyen szerkezet, én is használom.
2017. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!