Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan szülőkr...

Mit gondoltok az olyan szülőkről, akik a lakásban cigiznek és a gyerekek azt szívják?

Figyelt kérdés
Egy haveromnál a lakásban vágni lehet a füstöt mert mindkét szülő láncdohányos. Szegény srác azt szívja ha otthon van. Szerintem undorítóak a szülei.

2016. febr. 25. 23:31
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
67%
Rossz peldat mutatnak,sajnos nagy a valoszinusege hogy raszoknak a gyerekek is.En nem tennem .
2016. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Valóban undorító dolog. Én már attól kiakadok mikor a szülő viszi a 3-5 éves gyerekét hátul a bicikli hátsó ülésén közbe szívja azt a szart és persze a menetszél miatt mind a gyerk képébe megy. Ez kb olyan mintha piálnának a szülők és hopp egy kis vodka beleborult a bébipapiba, tessék fiam egyed meg. Kb ugyan ez a házban dohányzás gyerek mellett. Csak sajnos a törvény ezt nem így kezeli.
2016. febr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%

Suli mellett lakom, itt az anyukák már elköszönésnél fél kézzel a táskában kutatnak a cigi után remegve, aztán meg ott állnak a sulikapuban és mind cigiznek.


Nemrég láttam egy nőt, akinek olyan kis pöttöm gyereke volt, hogy pont a nő kezével volt egy magasságban a feje, és ott lóbálta a gyerek feje előtt a cigit. Zebrán meg úgy fogta meg a kezét. Szerintem szánalom.

2016. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%

"Rossz peldat mutatnak,sajnos nagy a valoszinusege hogy raszoknak a gyerekek is.En nem tennem ."



mitől lenne nagy a valószínűsége??

szüleim láncdohányosok

én nem dohányzom, sose gyújtottam rá, húgom szintén nem

barátnőm szülei dettó

sose dohányzott

exem szülei dettó

sose dohányzott sem ő, sem a tesója

másik barátnő anyja bagós, sose dohányzott ő se


nem törvényszerű, hogy a gyerek rászokik


ettől függetlenül beteg dolog ezt csinálni a gyerekkel

2016. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem gáz lakásban dohányozni, akár szülő az ember, akár nem.
2016. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sajnálom szegény gyereket... az én szüleim is dohányoztak így, volt hoyg én is vágtam a füstöt otthon, és kértem őket hogy na, köhögtem nagyon, nem hallgattak rám, jöttek az -én házam, én dolgom- szöveggel, felnőttem, a cigire rá se tudok nézni, akárki jön hozzánk vendégségbe, előre szólok neki, a dobozt otthon is hagyhatja, annyira gyűlölöm azt a gyilkos bűzrudat :( Szerencsére olyan párt találtam magamnak, aki ugyanígy gondolja, a szüleim meg csinálnak otthon amit akarnak, nálam nincs füstölés.
2016. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 elwera ***** válasza:
77%

Nekem most a párom csinálja ezt e-cigivel. Régen mindketten dohányoztunk, de én leszoktam, és megbeszéltük, hogy ő pedig a konyhában fog dohányozni, mert ő nem képes letenni a cigit.


Egy ideig ki is ment rendesen, de mostanában nem hajlandó. Az asztanál ülve cigizik. Viszont átszokott elektromos cigire, és azt hiszi, hogy ezt szívhatja bent is.


Azt mondja hogy az e-cigiben nincs semmi irritáló anyag, ez nem füst, hanem pára és az nem zavarhat engem, ez senkit sem zavar.


Pedig szerintem ez még rosszabb, olyan mintha allergiás lennék rá, zavarja a torkomat és van hogy éjjel köhögtem is miatta, mert ilyen parfüm szaga van és túl tömény, néha látni is ahogy ez a pára, mint egy felhő úgy megül a szobában.


Aztán éjjel mikor elalszik, kinyitom az ablakot, hogy fagyjon meg. Nem érdekel ha reggel panaszkodik, hogy hideg van. Muszáj szellőztetnem, különben nem tudok elaludni.


Azt javaslom a gyerekeknek, hogy öltözzenek fel, aztán nyissák ki az ablakot, és ha már nem akarnak szellőztetni, tekerjék fel jól a fűtést. Fizessék csak a szülők a nagy fűtés számlát.


Ha ennyire nulla toleranciájuk van, akkor megérdemlik hogy feléjük se legyen toleráns a gyerek.

2016. febr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
48%
Attol mert vki cigizik(otthon vagy barhol) meg nem lesz automatikusan rossz vagy szanalmas szulo. A parom csaladja evekig a lakasban csinalta, de ettol fuggetlenul minta edesanya, edesapa, sokan peldat vehetnenek roluk. Ja es a parom nem cigizik, en meg igen( annak ellenere, hogy az en szuleim soha nem gyujtottak ra).
2016. febr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%

Az én szüleim is dohányosok, nem tudják letenni, midig is dohányoztak, akár bent a lakásban, de gondoskodtak arról,hogy kiszellőztessenek.

Érdekes módon most így 20évesen undorodom a cigitől,anyukám meg is tiltotta ,hogy cigizzek, minidg kioktatott,hogy één sose merjek rá szokni,mert aki egyszer rászokik,az nem tudja letenni,ő rá az élő példa.

Szóval én nem dohányzom, de nem is az szüleim miatt,mert megtiltotta nekem anyukám,hanem magam miatt.

Nem akarok függni a cigitől,nem hiányzik nekem.

Sokszor kipróbááltam,mert kíváncsi voltam, de mostmár benőtt a fejemlágya ,és már attól undorodok ha mellettem cigizik valaki.

2016. febr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem mondanám mintaszülőnek azt, aki a gyereke egészségét veszélyezteti.
2016. febr. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!