Ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagybátyám egy idióta agresszív állat velünk lakik de ha anyitondok hogy hüje ,vagy marha (nem rá)lekever kétt bűnös nagy pofont ,ha 4 est kapok megverr (volt hogy kék zöld​ foltok voltak rajtam ) Próbáltam már megmondani szüleimnek de azt mondta ostoral vér meg ,és a szüleimet is ,Kérdezhettek mert félek ,Hát csak mert nagy kigyúrt alak a szüleim alacsony gyenge 50 körüliek (kesoi gyerek vagyok ).Szóval mit csináljak , félek
2017. ápr. 19. 11:46
 1/4 anonim válasza:
91%
Nem a szüleidnek, már rendőrségnek is kéne...
2017. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért helyesen írni megtanulhattál volna ha már 1 kérdést kiírsz!

Amúgy meg,ha engem bántott volna valaki magasról tojtam volna rá,hogy mint mond,mivel fenyeget és szóltam volna a szüleimnek!

Jah és ha annyira zavarja a szüleidet ez a nagybátty miért nem rakják ki, vagy jelentik fel?!

2017. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senkit sem szabad terrorizálni. Egyáltalán hogy jön ő ahhoz, hogy bárkit is bántalmazzon? Senkit sem szabad bántani, megkínozni, fájdalmat okozni neki. A nagybátyád hülye, de ezenkívül súlyos bűnt követ el azzal, hogy terrorizál és hogy fájdalmat okoz. Nyugodtan jelentsd a rendőrségen. Vagy videózzátok le, hogy mit művel veletek, és jelentsétek fel ezt a sz*@*rházi szemétládát. Félsz tőle, de miért? Így is úgy is bántani fog titeket.
2017. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csoda hogy kapsz 4 est és nem bukdácsolsz ha így írsz helyesen.
2017. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!