Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El tudom intézni hogy a...

El tudom intézni hogy a kislányomat sűrűbben vigye el magához az apja?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a 6 éves lányomat. Nem arról van szó, hogy az apja egyáltalán nem látogatja, minden hétvégén elviszi. De én ezt kevésnek találom, mert így minden rám szakad ami a gyerekkel kapcsolatos és élni sem tudok. Próbáltam beszélni az apjával erről, de ő nem tudja több napra vállalni a gyereket mert 3 műszakba dolgozik. Magára maradna a lány, viszont az apjának van párja, aki hetente többször ott alszik. Ha majd esetleg odaköltözik hozzá a nő, elvárhatom hogy közösen vagy felváltva felügyeljenek a gyerekre? Még friss a kapcsolat de gondolom egyszer úgyis oda megy. A szüleim pár km-re élnek, ők segítenek, de úgy érzem már kezdik unni. Betegesek és el vannak foglalva magukkal, úgy látom szeretnek nyugisan lenni, de meg értem őket. Viszont én is szeretnék gyerekmentes hétvégéket ha szünet van akkor hetekről is lehet szó.
2017. ápr. 21. 18:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%

"Az apja minden hetvegen elviszi"

"Szeretnek gyerekmentes hetvegeket"


Most akkor dontsd mar el, veled van-e a gyerek hetvegen. Ha igen, ennek is igazan orulhetnel. Ahol egyutt van a csalad, ott ez meg kevesbe lenne kivitelezheto. A gyereked nem egy targy, amit lepasszolhatsz az apjanak, ha nincs hozza kedved. Az apa baratnojetol pedig az egvilagon semmit nem varhatsz el e teren, te szulted a gyereket, a tied! Neked kell rola gondoskodnod. Hihetetlen...

2017. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
*Ha nem...
2017. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
70%
Kamukérdés.
2017. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
62%

Milyen undorító nő vagy te.

Minek szültel ha szabadságot akarsz?

2017. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Hétvégente 1 napra viszi el. Én úgy értettem, hogy örülnék ha nem minden esetben de mondjuk minden második héten egész hétvégére vinné el.
2017. ápr. 21. 18:13
 6/38 anonim ***** válasza:
29%
Meg felesben a gyerek?! Remélem elveszik tőled az apja.
2017. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

" te szulted a gyereket, a tied! Neked kell rola gondoskodnod. Hihetetlen..."


Meg az APJÁÉ.


---------------

A nőtől semmit nem várhatsz el. Ha mégias megteszi, akkor szívességet tesz neked.

A hétvégéid szabadok, nem?

Hétközben, ha úgy adódik, keress bébi szittert. Egy 6 éves gyerek valóban nagy kötöttség egyedül.

2017. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
44%
Ha o fizet neked gyerektartast, akkor jogosan van nalad a gyerek. Ha forditva lenne akkor te fizetnel gyerektartast neki es csak te latnad a gyereket heti 1x
2017. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
52%
Szépek vagytok, mindketten csak szabadulnátok a gyerektől, csak neked nem sikerül. Mond meg neki, hogy közös szülői felügyeleti jogot kérsz a bíróságtól, és akkor egy hetet itt tölt a gyerek, egy hetet ott, aztán oldja meg, ahogy akarja, ahogy őt sem érdekli, hogy te hogy oldod meg.
2017. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ha az apja nem akarja/tudja vinni, tök mindegy, milyen indokkal, akkor semmiképp nem tudod elvitetni vele, mert gondolom, arra is nemet mondana. Az apa barátnőjére meg miért akarsz apellálni? Ő senkije a gyereketeknek, sőt, még a férfivel sem lakik együtt.

Valahogy máshogy kell a problémáidat megoldanod, mert erőszakkal senkire nem tudod ráerőltetni.

2017. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!