Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyedül nevelem a kislányomat...

Egyedül nevelem a kislányomat ( 3 éves). Apukával van megállapodás láthatás ügyben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egyedül nevelem a kislányomat( 3 éves). Apukával van megállapodás láthatás ügyben, de mivel külföldön dolgozik nem igazán jut ideje a gyerekre,ha haza is jön.-Új kapcsolata, és a barátok fontosabbak.Kb. 2 havonta látja 1 órahosszára, de akkor se tud vele mit kezdeni:nadrág gumiját a derekán kihúzza, majd visszaengedi a gyereken, a szilikonhajgumit a gyerek ujján csapkodja.

Így semmi kapcsolat nincs közöttük.A problémám annyi,hogy kellene a gyereknek apa, de így??Nem igazán tudom mit tegyek!Egyszer vajon megjavul?Meg attól tartok hogy felnő a kislány és ellenem hangolják, hogy ő akart volna jönni de én nem engedtem!

Köszönöm a válaszokat!!



2014. febr. 24. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem ezzel nem lehet mit csinálni, a láthatás az apa joga amiben az anya nem korlátozhatja.
2014. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Ket havonta egy ora, nem sok. Hamarosan el fog kopni "apuka"...

Amugy erre a gumis dologra terve, hany eves ez a joember?

En is megcsapnam gumival, csak az minimum eg motorbelso lenne... She.ggfej.

2014. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És úgy se hogy csak dacból nem akar lemondani a gyerekről?Mert sajnos amugy meg nem érdekli...
2014. febr. 24. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

"A problémám annyi,hogy kellene a gyereknek apa"


Ez csak rajtad múlik, keress egyet!

Ne nosztalgiázz a régin, az a vonat már elment!

No és minél előbb, ne várd meg amíg a lányod 6-7 éves lesz, mert minden évvel csökken az esélye, hogy könnyen elfogad valaki mást!

2014. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Meg se kérdezem, miért akartál egy ilyen "kapcsolatba" egy ilyen jellemű embernek gyereket szülni...
2014. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Össze vissza írsz nem érdekli de azért megy látogatóba.
2014. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor az elejerol:6eves kapcsolat utan terhes lettem.Akkor mar gyengulobe volt a kapcsolatunk,de en szerettem volna a babat igy vallaltam egyedul is.O nem akar lemondani rola attol fuggetlenul h.igy viselkedik.Azzal van h.raer meg.A latogatassal meg azzal voltam h.teremeszetesen jojjon amikor akar.Mivel feleannyiszor erkezett meg igy lett birosagi vegzes.

Koszi a biztatast!!:-)de jelenleg munkahely,bolcsi es a lakas kozott ingazok.De en is abban remenykedek h.mas lesz az "apa

2014. febr. 24. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Magadnak keress tarsat, ne neki apat!
2014. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező gyereknek már van apja azt már választottál egyet. Gyerekről meg csak akkor lehet lemondani ha egy másik férfi örökbe fogadja, szóval ha párod sincs aki ezt vállalja akkor hogy mondhatna le róla.
2014. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!