Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem szeretem az anyámat. Hogy...

Nem szeretem az anyámat. Hogy viseljem el?

Figyelt kérdés

Anyámmal alapjába véve nincs semmi gond azon kívül, hogy elme beteg. Mindent megtilt nekem vagyis próbál de igazából én azt csinálok amit akarok, ő úgysem jön rá. Nem szeretem. Akkor vagyok boldog ha ninca itthon, ha minnél messzebb vagyok tőle. Ő nem ismer. Semmit nem tudok neki elmondani, mert az van amit ő akar. Ezért ő csak azt az énem ismeri amit lát. Ő beteg agyilag. De tényleg orvoshoz is jár.

Lelkileg is zsarol, de nem hagyom. Hisz a magam életét élem a tudta nélkül. Vélemény?


2017. ápr. 22. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát, akárhogy is, nélkülük életed se lenne. De ha ilyen rosszul érzed magad, megteheted, hogy elmész dolgozni és fenntartod magad egyedül. Akkor senkit sem kell elviselned.
2017. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát költözz el..gondolom akkor azt se szereted hogy ő tart el és az ő házában élsz igaz?
2017. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem titok, hány éves vagy?


Keress pénzt és egy jó kapcsolatot vagy koleszt.

2017. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%
Örülj ,hogy érdekled őt hazajövök és konkrétan nem is érdekli mi van velem a hejedben örülnék hogy foglalkoznak velem, és ha orvoshoz isjar emiatt én kulonosen odafigyelnek rá , akármit mond vagy tesz te vagy neki a mindene és ezért olyan kemény veled hogy embert faragjon belőled , lehet hogy hegyi beszéd amit írok de ez az igazság és ezt te is tudod
2017. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Veled alapjában véve az a gond, hogy csak magaddal foglalkozol.

A magad életét akkor fogod élni, ha a magad pénzéből a magad megteremtett helyén éled. Ahol senki dirigálhat neked, mert független vagy csalás nélkül.


Vélemény.

2017. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nembirod elviselni koltozz el ennyi..

Majd meglatod milyen stresszes az elet ha felnosz en onnalonak kell lenned..

Azert tilt mert felt teged nem rosszat akar de ha neked nem jo nem a jokislany szerepet kene elotte felvedd hanem megbeszelni

2017. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!