Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam ki apámnak,...

Hogy mutassam ki apámnak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Néha úgy meg ölelném csak úgy azért mert szeretem, de mi nem voltunk soha egy nagy ölelgetős típus. Nem tudom én így voltam nevelve. Anyám felé bármikor tudok közeledni ő viszonozza is , de apám felé nem merek. Pedig nagyon jól kijövünk csak ő nem ilyen ölelgezős fajta. Tippek-tanácsok?

2017. márc. 8. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Mi sem ölelkezünk, mi ebben a pláne? Másképl nem tudod kifejezni a szereteted? Fiúként még érdekesebb, ha egyszer csak letámadod...
2017. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már bocs de nem a haverom hanem a vérszerinti apám. Te nagyon eltévedtél barátom...
2017. márc. 8. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok közös programokat. Ha otthon van menj ki a nappaliba hozzá és nézzetek együtt meccset vagy egy jó filmet. Beszélgessetek hallgasd meg hogy milyen volt a napja te meg mesélj neki a te napodról. Köszöntsd fel a szülinapján meg a névnapján esetleg apák napján is. Az én családom sem ölelkezős.
2017. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem öleled meg ? Egy normális apa ennek csak örülni tud.
2017. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Hello mindenki. :)


Nem értem, hogy miért olyan gátlásosság, megölelni a szeretteinket! (??)


Ezt a dzsungel lakók is szokták tenni idő számítás után 100-ban is.

Túl van emancipálódva az emberiség?

Már a világ legegyszerűbb dolga is ilyen bonyolult?


Akkor öleld meg "okostelefonon" keresztül, ha az Neked közvetlenebb, és jobb.

Ma ez a divat a nagyvárosokban.

Mert már tervezik az "okos"-városokat.


Kint a természetben, az erdőben ez bazi egyszerű.

Bent egy lakóházban, egy családban ez miért nem az?


Miért kell minden egyszerűt megbonyolítani?

Valami nem stimmel az emberekkel, és nem kicsit.

(ezt gondolom privát)


Öleld meg az apádat, és kész.

Sőt, még sírhatsz is, mert az sem szégyen.

PONT.

Ez is ilyen egyszerű.

PONT, pont, vesszőcske. Itt repül a méhecske.

Ennyi.


(ez a véleményem, bocs az őszinteségért)


Blank

2017. márc. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha viccesre vagy lazára vennéd a figurát? pl. "hé, apa, figyi, hadd öleljelek már meg légyszi, most olyan jól esne! Cserébe te is kérhetsz tőlem valamit, hozok be neked vizet, vagy adok csokit, ilyesmi"


Vagy egyszerűen meg is kérdezheted tőle: "Apa, azon gondolkoztam, hogy anyát tök sokszor meg szoktam ölelni, téged meg nem. Ez mért van? te nem szereted, ha ölelgetnek? Vagy csak így alakult? Amúgy téged is szívesen megölelnélek, ha akarod.

2017. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
1. vagyok. Tudtam, hogy apádról van szó. :D Egyesek meg itt túllihegik ezt a kérdést... nálunk ez már a majomszeretet kategória lenne, amit a Kérdező akar művelni. Másként vagyok nevelve, de ettől még szeretem, imádom apámat. :) És felnőtt nő vagyok.
2017. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Akinek majomszeretet az, hogy megölelje az édesapját, édesanyját, az nagyon rideg tartásban nőtt fel.

És elképzelni sem tudja, mennyi öröm maradt ki az életéből.

Mondom ezt 44 éves férfiként, aki sok ölelést kapott gyerekkorában, és ezt szívesen adja tovább feleségének és gyerekének.

2017. márc. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem hogy egy ölelés ami a legalapvetőbb emberi gesztusok egyike, az miért majomszeretet. Nyilván azok felé az emberek felé gyakorlod ezt a gesztust akikkel szoros érzelmi kötelék fűz össze, de azok az emberek akik meg szeretnek nem csinálnak az ölelésbő ciki-témát, mert ez normális. Nagyon sivár gyerekkorod lehetett ha az öleléshez valamiféle gát kapcsolódik nálatok.
2017. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép gyerekkora lehetett annak a nőnek, akinek majomszeretet kategória az ölelés.
2017. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!