Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan meneküljek el otthonról...

Hogyan meneküljek el otthonról? 17/F

Figyelt kérdés
Anyukámmal élek, viszont nem igazán jövünk ki. Apukám sajnos már rég meghalt. Ha nagyobb vita volt korábban csak elmentem otthonról haverokkal bulizni, vagy csak motorozni, stb, viszont egy balesetben eltört a lábam, és így nem tudok elmenni, ráadásul amíg kórházban voltam anyám a cigimet is elvette (amit természetesen saját keresetemből vettem). Így most arra vagyok kényszerítve, hogy két hónapig állandóan otthon legyek, vele összezárva, cigi nélkül. Mit tehetnék? Hogy szerezzem vissza a cigim?
2017. ápr. 22. 17:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Remek alkalom a leszokásra!

Most pihenned kell, keress inkább passzív pihenős elfoglaltságot.

2017. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
58%
Ha nagyon cigizni akarsz, hívd fel egy haverodat hogy hozzon neked cigit. (Célszerű lenne akkor hoznia, amikor anyád nincs otthon.)
2017. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
17 éves ovis vagy? Cigin veszekedsz, vagy csak inkább unatkozol?
2017. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Jorck ***** válasza:
100%

A cigi megvonásnál az első két hét a legnehezebb. De napról napra egyre jobb lesz. Valahogy bírd ki én ezt javaslom.


Próbáld meg elterelni róla a figyelmedet, ne gondolkodj a cigin!


Tudom ez most így pint ebben az unalmas helyzetben biztos nehéz, de ne add fel. Ilyen állapotban úgysem tudsz nagyon elmenni sehová.

Nyugodj meg, (próbálj meg kibékülni anyukáddal).

Most így ennyit tudok javasolni.

2017. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
22%

Hozass egy taxival legalább egy kartont.


Én pl soha életemben nem dohányoztam.


Le is beszélni róla, de úgy sem tudod megállni.

Ez hasonlít, az alkoholizmusra.



Úgy menekülj. hogy várd ki a 18. éved,

Addig keress egy rendes srácot.

2017. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok leszokni. Mióta dohányzom egy sokkal nyugodtabb ember lettem, és ha nem muszáj nem szeretnék mást is belevonni a családi vitába, főleg nem egy haverom.
2017. ápr. 22. 18:11
 7/33 Jorck ***** válasza:
100%

Lehet egy ideig nyugodt voltál, de látod most ideges vagy...

Ha nem akarod abba hagyni akkor is jobb ha szünetelteted erre a kis időre (legalább utána megint beadja majd).

2017. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

#5 Sajnos nincs most annyi kp-m... :D Kártyával lehet fizetni a taxinak?

A csajokra bukom, de köszönöm az ötletet. Mindenkinek ment a zöldpacsi! :)

2017. ápr. 22. 18:16
 9/33 A kérdező kommentje:
#7 Az a baj, hogy pont most lenne a legnagyobb szükségem a cigire, mert kezd elviselhetetlen lenni a helyzet otthon. :(
2017. ápr. 22. 18:19
 10/33 Jorck ***** válasza:
0%

Valami eldugott hamutálca (rejtett pár szál), félig elnyomott dekkek nincsenek a közeledben..?

:)

2017. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!