Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki kiskorukent...

Van itt olyan aki kiskorukent (18ev alatt) "szokott" el otthonrol, mert az anyja/apja lelkileg terrorizalta?

Figyelt kérdés

Meselnetek errol? Milyenek voltak a korulmenyek? A rendorseg visszavihet-e?

Hova mentetek? Szulok akar eroszakkal is de visszavittek?



2017. ápr. 21. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,


en nem voltam ilyen helyzetben hala Istennek, de gondoltam irok, hogy nem tul jo otlet, ha erre keszulsz. visszavisznek a rendorok 18 eves korod alatt, es akkor szerintem csak romlani fog a helyzeted otthon.

ha a nagyszulokhoz mennel esetleg, akkor nem lehetne megbeszelni a szulokkel kozosen, hogy nem maradhatnal e ott?

hany eves vagy?

2017. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok, igazabol nem terveztem ki de elgondolkoztam rajta. Nagyszulok tul messze laknak az iskolamhoz.
2017. ápr. 21. 17:47
 3/4 anonim válasza:
100%
Jelen.Èn nem idèzôjelesen,hanem tényleg elszöktem apàmtól.Összecuccoltam,eljöttem.Baràtaimnàl laktam egy darabig,végül elmentem a rendõrségre. Kiskorú veszélyeztetése miatt mondták,hogy nyugodjak meg,semmiképp sem visznek haza.(testi bántalmazás is fennállt) Végül állami gondozott lettem és egy cseppet sem bánom,hogy megszabadultam ettôl az embertôl. Persze ezzel nem arra szeretnélek buzdítani,hogy égess föl magad mögött minden hidat,nyilván jobb,ha a családtagok meg tudják beszélni a problémákat.
2017. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Irtam uzenetet!
2017. ápr. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!