Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan meneküljek el otthonról...

Hogyan meneküljek el otthonról? 17/F

Figyelt kérdés
Anyukámmal élek, viszont nem igazán jövünk ki. Apukám sajnos már rég meghalt. Ha nagyobb vita volt korábban csak elmentem otthonról haverokkal bulizni, vagy csak motorozni, stb, viszont egy balesetben eltört a lábam, és így nem tudok elmenni, ráadásul amíg kórházban voltam anyám a cigimet is elvette (amit természetesen saját keresetemből vettem). Így most arra vagyok kényszerítve, hogy két hónapig állandóan otthon legyek, vele összezárva, cigi nélkül. Mit tehetnék? Hogy szerezzem vissza a cigim?
2017. ápr. 22. 17:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
3%

"anyám a cigimet is elvette (amit természetesen saját keresetemből vettem)."


Kamu! Nem vehettél 17 évesen cigit.

2017. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Jorck ***** válasza:
96%

Hol élsz te #21 -es?

Erre nálunk van hogy sor áll az ilyen kisebb erdőben a cigis bolt közelében, és küldik be az idősebb "haverokat,, cigiért. Akik persze pár szálért készségesen segítenek.. Nem is mondom inkább milyen korosztály.. 17 Ezen jót nevettem most. :))

2017. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
4%
22: Budapest belvárosában élek. Nálunk ilyen nincs, mert jogi következménye van annak, amit leírtál.
2017. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
30%
kedves #18: Te hányszor szoktál le a cigiről röpke 16 éved alatt, hogy osztod az észt?
2017. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
93%
A cigi egészségtelen. Szokj le róla.
2017. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess anyukáddal. Igérd meg neki, hogy leszoksz a cigiről, de a hatékony leszokás fokozatos, ugyhogy egy-egy szál cigit adjon még, aztán majd egyet se... Sajnálom anyukádat. Egyébként miből van kereseted? az árvaságiból? 17 évesen hol dolgozhatsz?
2017. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"de a hatékony leszokás fokozatos,"


Ja, 10-20-30 éve cigizőnél, de a kérdező egy 17 éves gyerek, minimális dohányos karrierrel.

2017. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nem én szoktam le a cigiről, de nem egy ismerősöm igen, és egyiküknek sem ment könnyen:))

Budapest belvárosában élek és megtudom oldani, hogy legyen cigim, nem olyan bonyolult.

És most nem kérek további oltásokat, hogy 16 évesen miért tudom egyáltalán mi az a cigi köszi:))

2017. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Utolsó, senki nem fog sajnálni, ha pár év múlva tüdőrákos leszel.
2017. ápr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A dohány egy szenvedély betegség, és ezt a kormány alaposan kihasználja.



SOS, ne engedj a hatalomnak, hogy az egészségedből hasznot húzzon.

2017. ápr. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!