Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan fiatale...

Mit gondoltok az olyan fiatalemberről, aki több, mint öt évig rá sem hederít az anyjára?

Figyelt kérdés
Ismerek egy asszonyt, akinek már majdnem 6 éve külföldön él a fia és nem jár haza meglátogatni. A skype-on és a facebook-on szoktak kommunikálni.
2017. ápr. 27. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha beszélnek akkor mégis csak rá hederít. Van családja a férfinek, talán miattuk nem bír hazajárni.
2017. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így jó az anyukájának és nem haragszik rá és nincs rá szüksége (nem beteg,nem szorul rá) akkor nem értem a problémát.Képzeld Apukám hetente járt az anyukájához és szerinte nem foglalkozik vele haragszik is rá és nem engedi be magához én meg 3 vagy 2 hetente jártam ehez a mamámhoz és nem áll velem szóba mert szerinte én sem foglalkozok vele.

Unokatesóm meg kb félévente látogatja meg a nagymamáját most kapott tőle 5 miliót házra.

Szóval embere válogatja.

2017. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Azt reméli. hogy mikor veheti át az örökséget.


Undorító "fiatalember".

Kb, úgy tekinteném, mint a dögkeselyűt.

2017. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is kérdés, hoyg HOL van a külföld, mert nem mindegy, hogy Ausztria vagy az USA.


Másodszor, kérdés, hogy van-e annyi pénze, illetve lehetösége a fiúnak az utazásra.


Harmadszor ha skypon meg facebookon kommunikálnak, akkor tartják a kapcsolatot, ezért a kérdés egyértelmüen csak rosszakaratból íródott.

2017. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ugye ez két emberen múlik...

Az anya is kimehet meglátogatni ugyan úgy, főleg ha a fiúnak már családja van az anya meg nyugdíjas, akkor neki fér bele jobban, a költséget meg az állja szintén akinek jobban belefér a keretbe. Ha viszont a fiú tanul és nincs családja, az anya pedig dolgozik, akkor fordítva. Ha kommunikálnak neten keresztül az pedig tényleg kizárja azt, hogy rá sem hederít, egymásra sem hederítenek. Nem tudom mennyire vagy érintett, de az is lehet, hogy nekik így megfelel, nincs igényük többre.

2017. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

"Teleki Blanka nevű felhasználó válasza:


Azt reméli. hogy mikor veheti át az örökséget.


Undorító "fiatalember".

Kb, úgy tekinteném, mint a dögkeselyűt."


Látom, megint hozod a formádat! Írod a hülyeségeket, és tele vagy rosszindulattal. Honnan veszed, hoyg van egyáltalán örökölni való? Meg hogy erre vár a fiatalember? Mert abból, hogy külföldre ment dolgozni, éppen az jöl le, hogy egyedül akar boldogulni.

2017. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapámnak hét élő gyermeke közül öt kivándorolt Amerikába. Az életük végéig nem látták egymást. Csak levélben érintkeztek 3-4 x évente. Így hozta a sors.
2017. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Teleki Blanka már írt nekem személyeskedő privit :D

De most sajnos kicsit egyetértek vele.

Nálunk ugyanez volt a helyzet, bátyám kiutazott Angliába, és két évig élt kint, alig dolgozott, és csak akkor kereste skype-on édesanyánkat (aki egy törődő, normális nő és normálisan is nevelt), amikor pénzre volt szüksége. De a haverjai között is van ilyen, akkor keresték csak a szülőket, amikor pénz kellett nekik. Látogatni nem látogatják ők sem a szüleiket. Szóval, tudom ez előítélet...nyilván számít, hogy hol él. De rokonunk is hazalátogat Brazíliából a szüleihez...

2017. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
Gyere haza, fiatal!
2017. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Például megtörténhetett az is, hogy az anyja mocskosul bánt vele gyerekkorában. Én is emiatt nem tartom vele a kapcsolatot, mert most már csak jópofizik és így-úgy "szeret", csak azért, hogy adjak neki pénzt. :) Sohasem tudhatod, mi van a háttérben.
2017. ápr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!