Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 32 éves férfi szülőkkel él,...

32 éves férfi szülőkkel él, sosem volt még barátnője. Mit gondoltok erről Ti, szülők?

Figyelt kérdés
Adott egy 32 éves férfi, egy évig dolgozik, aztán kirúgjak, vagy ő hagyja ott a nem éppen rossz munkàt. Van szakmàja, de szülőkkel él, állítólag építkezni akar, de nem volt soha pàrja, nem is akar kapcsolatot.
2017. ápr. 17. 15:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
40%
Azt, hogy asszexuális ingyenélő.
2017. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
hujaj, van ott agybaj. persze a hátteret nem tudhatjuk (betegség, akármi)
2017. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Azt gondolom róla, hogy az ő dolga...

Én is had kérdezzek: ezzel Te miért figlalkozol, mint kivülálló ( persze ha az vagy)??

Esetleg érintett vagy, talán az anyuka? Ha igen ez zavar téged? Megoldás: küld el. Hiába lakik otthon meg fog élni.

2017. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Tesóm ilyen, elhiheted, ha barátnője van, attól semmi nem fog változni. :D Most tesómnak is van csaja, kb. annyi változást okozott a dolog, hogy anyánktól most már csajozásra is zsorválja a pénzt. Egy féreg, én úgy gondolom, abban az esetben, ha nem is segít semmiben.
2017. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Szülőként azt gondolom, hogy már rég intézkedtem volna, hogy külön lakjon. Akkor lenne munkája is, ha enni akar. Az meg nem az én dolgom, hogy a magánéletét hogy alakítja.


Ez egy 32 éves gyerek, a szó minden értelmében.

2017. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
77%

ugy gondolom nem szabad ismeretlenül itélve véleményezni,nem tudjuk hogy mi zajlik benne,hogy otthon él annak több oka lehet,ma nagyon sok fiatal nem tud minimálnál többet keresni,32 évesen egy munkát el kell vállalni ha lesz jobb akkor vált,a társa miatt nem kell aggodni ha megtalálja akivel tud élni akkor lesz!

Recept: egy munka,albérlet és szabadság, ebben segítsd a gyermeked Laurika.

2017. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem rólam szól a kérdés? Bár én 30 vagyok és 3 évig volt munkám.
2017. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
minden második fiatal ilyen
2017. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
na de most az anyagiakat stb félretéve, én azt nem értem, hogy egy fiatal hímnemű hogy az istenbe nem bolondul meg szex nélkül. ... nekem ez a legnagyobb rejtély.
2017. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Van maszti is nem mindenki igényli feltétlen a szexet..

HA jó neki igy , nincs gond otthon és dolgozik akkor nem látom a problémát..

Majd ha lesz párja külön mennek.

2017. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!