Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem foglalkoznak velem?

Miért nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés

Anyának Csütörtökön mondtam hogy megyek Pénteken a Holokauszt Múzeumba, aztán hazajövök egy szót sem kérdez milyen volt( elkezdtem mesélni)aztán elkezdi mutogatni a Nővérem fényképét a barátnőivel hogy milyen csinosan felöltöztek mert ez az utolsó napja,vele törődik énmeg nem érdeklem. Apámat is utálom mert mindenbe beleköt és cukkol.

14/L



2017. ápr. 28. 15:20
 1/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Az mit jelent, hogy "ez az utolsó napja"?


Egyébként erre nem hiszem, hogy bárki jó választ tud adni Neked, mert nem látunk bele az életetekbe. :/

2017. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez valamennyire minden csaladban jelen van. Nálunk is tobbet foglalkozik anyukam a noveremmel, valoszinuleg azert mert o nem sokara elkoltozik, egyetemre megy, ilyesmi. De majd ha o elkoltozik akkor tobb figyelmet fogsz kapni. Apukad pedig szerintem azert ilyen veled, mert szeretne hogy tokeletes legyel, mert szeret. De buszke lesz rad. Remelem segithettem! 11/L
2017. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Lehet ha normálisan öltözködnél nem úgy mint egy ribi meg tudnál vigyázni a szádba akkor nem baszogatna apád egyébként az előttem szóló jól mondja
2017. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3mas válaszoló ezt most nem tudom honnan szűrted le, de mindegy...


Ez amúgy nálunk is így van. Velem foglalkoznak/beszélnek a legkevésbé. Nővéred kiköltözik vagy mi?

2017. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Középsuliból ez az utolsó napja,

és nem öltözködöm úgy mint egy ribi nem is láttál még.

2017. ápr. 28. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a középsuliból az utolsó napja, akkor gyanítom, jövő héten már érettségizik, és igen, ez egy nagy dolog a szülőnek és a gyereknek is.
2017. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ne haragudj, de egy érettségiző gyerek meg a ballagás engem is jobban érdekelne ebben az esetben, mint a Holokauszt Múzeum.
2017. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!