Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem engedi hogy vegyek...

Anyám nem engedi hogy vegyek 30 ezer ért egy ruhát mit tegyek? 18 fiú

Figyelt kérdés
Csehországból kéne rendelni de csak bánkártyával lehet fizetni online

2017. ápr. 30. 07:52
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
30%

Ruhát én hordok.

Nő vagyok.

2017. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
86%
Basszus, lehet én vagyok a kretén, de a ruhával, mint kifejezéssel mi a probléma?
2017. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de egyet értek az anyukáddal.


Online rendelni ruhát nem a legjobb ötlet. Mivel nálam a cél, hogy minél minőségibb legyen, de minél olcsóbb, ezért van, hogy több üzletet is felkeresek a városban. Többször találkoztam azzal bármilyen ruhadarabbal, hogy hiába van egy méretem, nem stimmelt. Az egyik boltban az M-es póló jó volt, de a másikban már csak az L-s volt, ami tökéletes volt. Farmernadrág hasonló.

Alsóneműt már csak egy boltban veszek, mert azzal is jártam már így. Ebből fakadóan simán meglehet, hogy amit rendelnél, az a valóságban nem lenne jó.


A másik, ami leginkább érdekel: milyen ruhát akarsz venni, amit csak Csehországból lehetne megrendelni, és legfőképp mi kerül 30 ezerbe rajta?

Milyen ruha az, amire egy 18 évesnek feltétlenül szüksége van, és 30 ezerbe kerül?

2017. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
90%

En sem értem... nők ruhát, akkor a faszik mit hordanak? Lovat?

Bár lehet az a baj, hogy nem pesti vagyok, dr nálunk ruhát hordanak a faszik is.

2017. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Mármint nem veszi meg neked, vagy nem engedi, hogy te megvedd, és saját kártyád még nincs?

Ha az előbbi, azt megértem, abban az esetben diákmunkázd össze az árát, így talán még anyud is ad bele valamennyit. Ha a pénz nagy része megvolt, pár ezret én is kaptam bele.

Ha megvan a pénz, csak nem akar segíteni megrendelni, bárki más is segíthet, aki közelebb áll hozzád.

2017. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem azért elég fontos apró részlet, hogy telik e rá... Ha hónap végén már csak zsíros kenyérre futja esztek, de te most megkerestél diákmunkával 30 ezret, és egy ruhadarabra akarod elkölteni, akkor sztem nem kell nagyon magyarázni.
2017. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
74%

Én sokszor szoktam rendelni ruhát összevissza Németország Szlovákia Csehország... ha nem jó a méret vissza lehet küldeni ennyi. Ne legyetek ilyen kőkorszakiak, semmi baj az online vásárlással.


21/F

2017. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 Djjjozsiiiii ***** válasza:
93%
Ennyi infó alapján én is megtiltanám a vásárlást.
2017. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
89%
# 18 Nem ezzel van a gond. Telik rá? Kinek a pénzéből?
2017. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem engedi? Nem bízik az online vásárlásban? Drágállja a ruhadarabot? Nem tetszik neki? Ennyi infó alapján nem tudok válaszolni, mivel győzhetnéd meg.
2017. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!