Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Már nagyon...

Mit csináljak? Már nagyon elegem van! Lány vagyok, már itt vagyok 17 lassan és anyám nem engedi, hogy vegyek magamnak egy új telót, ráadásul nem is az ő pénzéből lenne! . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy tudom szülő nélkül kiskorú még nem vehet telefont. De én akarok mert jelenleg van egy 4 éves és már minden baja van. De egyszerűen nem akar velem eljönni. Mit tegyek vagy mit mondjak neki? Kérlek segítsetek! :(

2015. okt. 8. 22:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
64%
Bemész egy nomrális gsm boltba vagy keresel vaterán egy megbízhatónak kinéző eladót és megveszed. 17 évesen komolyna ennyi eszed sincs?
2015. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
Rosszul tudod. Csak előfizetéses telefonnál kell szülő mivel ott előfizetői szerződést kell kötni. Feltöltőkártyás telefont nyugodtan vehetsz.
2015. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

1. Igen, meg venném én olyan helyen, csak képzeld, olyan környéken lakom, ahol nincsenek luxusboltok mint ahol te laksz. Mert te gondolom a flegmaságoddal mindent meg tudsz venni ;)

2. Köszi, de az a baj, h a telót részletre szeretném megvenni :/

2015. okt. 8. 22:52
 4/49 anonim ***** válasza:
62%
Apud is elmehet veled (ha él).
2015. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
53%
És akkor kinek a pénzéből lenne "nagylány"?
2015. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
80%
Igen, egy mobilbolt meg a vatera valóban rohadt nagy luxus....
2015. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
94%
Ha csak teló kell, vegyél függetlent, SIM nélkül. Neten rendelhetsz, nemhülyevagyokbolt, teszkó, meg ezernyi helyen. Nincs különösebb értelme szoltáltatónál venni.
2015. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Máshová takarodj kötekedni.
2015. okt. 8. 23:07
 9/49 A kérdező kommentje:
Nagykorú tesóval lehet menni részletbe telefont venni? Úgy értem szülő helyett
2015. okt. 8. 23:08
 10/49 anonim ***** válasza:
69%
Juj, de mérges valaki, hogy anya nem vesz neki mobilt :( Szörnyű, megyek is sírni, leoltott egy kislány.
2015. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!