Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ne menjek nyáron sehová, mert...

Ne menjek nyáron sehová, mert testvérem lesz? Ez milyen hozzáállás?!

Figyelt kérdés

Anyának ez a harmadik házassága, júniusban fog megszületni a húgom.

Viszont én nyáron összesen kb 10 napot leszek itthon, mármint anyáékkal. És ez most tudatosult benne, elkezdte mondani, hogy hát nagyon jó, így a testvérem első hónapjairól le is maradok, meg azt hitte, ennél jobban érdekel a pici. Igen, érdekel és várom, de az első 2-3 hónapban amúgy sem lehet vele túl sok mindent kezdeni, hogy most annyira igényelje az ittlétemet.

Ma is mondta, hogy anyák napján itt leszek egyáltalán, vagy majd sms-t írok neki, meg gúnyolódott végig...


2017. máj. 2. 11:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%

Ha Te is szülnél egy babát, Anyukád talán észrevenné, hogy Neked is van saját életed. :)


Viccet félretéve anyák napján csak illik otthon lenni, de azt nem várhatja el, hogy vigyázz a kistesóra, tett tisztába, fürdesd meg. Ez az Ő feladata meg az Apukáé. Ha iskolás vagy, Neked is megvannak a saját problémáid és a baráti köröd.

2017. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
60%
Ez a kérdés minden évben megjelenik, csak eddig születendő öcsikével. Apuka fizeti a gazdagkislány nyaralásait és fesztiválozásait.
2017. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
61%
#12 Nekem is ez jutott eszembe. Jönnek a gazdag, elkényeztetett kislányos kérdések újra :D
2017. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
28%
már megint ez a kamu?
2017. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Emberek, egy szót nem írtam az anyagi helyzetemről/helyzetünkről, felesleges azonnal "gazdaglányozni".
2017. máj. 2. 17:09
 16/30 anonim ***** válasza:
27%

4-es vagyok. Dubajozni mész talán? Semmire sem válaszoltál. Sebaj,akkor bólogatok neked.

Ez a te nyarad,nyugodtan csavarogj,utazgass,érezd jól magad,valóban ki kell pihenni a 9. osztályt. Anyád ellessz,a baba megvár. Bár lehet,kicsit hiányozni fogsz neki,de ne pofázzon az életedbe.

2017. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%

Beszarok! =D Bezzeg mikor arról panaszkodik valaki, hogy a mama nem segít, akkor automatikusan jön a lecseszés, hogy ne hisztériázzon, magának szülte. Akkor most mi van?

Gondolom a kérdező véleményét nem kérte ki, mikor a babát tervezte, akkor most se várja el, hogy ingyen bébiszittert játsszon, félredobva minden mást.

2017. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
11%
Nyilván magának szüli, persze, de elég gyászos, hogy magadtól eszedbe sem jutna segíteni... tudtad, hogy jön a tesó, mégis betábláztad az egész nyarad, szerintem ez szomorú. Örülök, hogy én nem ilyen gyereke voltam a szüleimnek, és hogy hasonló helyzetben én is számíthatnék a lányomra. Tudod, kérés nélkül is illik segíteni...
2017. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
12%

Látom, minden normális választ lepontoztak!


Csak az a jó, ahol a mamát a sárba döngölik. Mintha a mai világban olyan egyszerű lenne a szülésznek, a nővéreknek, egyéb helyeken a vastag borítékot oda tenni.

Mintha a mai világban olyan egyszerű lenne, egy-egy nyaralást kifizetni.

Mintha a mai világban olyan egyszerű lenne leakasztani a családból, rokonságból egy-két hétre egy önkéntes segítőt, amikor mindenki látástól-vakulásig dolgozik csak azért, hogy megélni tudjon.


Igazad van kislány! Verjed csak a dilit otthon a nyaralásodért, az neked jár, ha már egyszer megszültek! Hogy a kistesódnak is jár pelus, meg bébipapi, meg doki, meg akármi... sz...rd le az egészet, nem a te gondod!


Hogy tudsz a tükörbe nézni????? Ember vagy te????

2017. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
86%

A nyaralás anyagi vonzatáról egy szó sem volt és nem is emiatt van nézeteltérés.

Akinek problémája van az értő olvasással, az hogyan tudna használható választ adni egy kérdésre? Hiszen meg se érti, miről van szó!

2017. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!