Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakit 43 évesen sem engednek sehova?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom,hogy hallottam ezt a történetet,nem velem esett meg. De érdekesnek találom.

Sokszor olvasom,hogy 17-18 évesek nyafognak,hogy nem engedik őket sehova. Na ehhez mit szólnának?

Ismerős asszony mesélte,hogy alig bír a fiával,mert minden nap rá kell telefonálni munka után,hogy hol van már,mert menne mindenfelé. Nagyon elhűltem rajta,kérdeztem,hogy merrefelé,de nem tudta megmondani,mert ő csak azt tudja,hogy amikor végre hazaparancsolja,akkor a "kisfia" bemegy duzzogni a szobájába és nem áll szóba vele. Azt is mondta,hogy nehéz volt,amikor "barátkozott egy kislánnyal",de szerencsére már nem jár oda,mert észrevette magát,hogy amúgy sem maradhatott sokáig,max 1-2 órát (a fiát meg nem engedte el) (A "kislány" 32 éves volt.)

Jól elhűltem,hogy ilyen van??



2017. ápr. 26. 15:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%
Ha az illető eltűri ezt 43 évesen akkor egy hatalmas nagy barom. Erre nem tudok mást mondani.
2017. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
79%

Hát 43 éves felnőtt férfiak nem nagyon laknak otthon :D

Nem hűltél el nyugi !

Csak a vénasszony nem bírja elviselni,hogy a kisfia már felnőtt.

2017. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem: én nem hűltem el? De elhűltem.
2017. ápr. 26. 15:09
 4/50 A kérdező kommentje:
Eltűri: hát óriási cirkuszokkal és olyan fellépéssel verte le eddig a fiának minden próbálkozását,amitől jobb félni,mint megijedni. Látni kellene,hogy milyen a fellépése,harciassága még így öregkorában is,el tudom képzelni a cirkuszokat otthon,én is így nőttem fel,csak engem kimentett a férjem. Ennek a szerencsétlennek pedig még nem volt nő,aki kimentse,de olyan se sajnos,aki eltűrje.
2017. ápr. 26. 15:14
 5/50 anonim ***** válasza:
91%
Aki ezt megengedi vagy eltűri az bizony megis érdemli a sorsát.
2017. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Amikor meg beletörődött a szerencsétlen,szófogadónak és szülőtisztelőnek nevezte,hogy na,így kell,megérte keményen fogni.
2017. ápr. 26. 15:24
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

most erre mit lehet mondani?!

ha egy "felnőtt" "férfi" ezt engedi, akkor hajrá.

de az anyja se normális

2017. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleim így állnának hozzám, akkor így 18 évesen is menekülnék tőlük, nem hogy 43 évesen.
2017. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Mi lehet az anyjával?
2017. ápr. 26. 15:28
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

anyám egyik k.nőjét is hasonlóan fogták:

- pasi nuku

- fizetést leadni

- egy bugyit nem vehetett magának


nos azóta szülők meghaltak, ami pénzt örökölt azt elszórta felesleges dolgokra, mert ugye eddig semmit nem vehetett magának. de egyedül van azóta is, szerintem nem is lesz párja. 45 évesen elkezdi ismerkedni, úgy hogy sose volt párja?! esélytelen

2017. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!