Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem raktam rendet 4 hetig nem...

Kukacka :3 kérdése:

Nem raktam rendet 4 hetig nem kapom vissza a telefonomat a gépemet és nem tévézhetek. Sőt el se mehetek a barátaimmal sehová. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hazajöttem a suliból és nem volt még teljesen rend a szobámban. Anyám mindig azt mondta hogy építsek szociális életet és ne csak otthon üljek. Egész hétvégén nem voltam otthon, barátnőmnél aludtam. Miután hazajöttem elkezdtem rendet rakni mert már egy ideje mondogatták. Mikor hazaértem akkor szóvá tette hogy mi van a renddel és amíg nincs rend nem gépezhetek nem kapom vissza a telefonom stb.. Mivel már csak pár dolog volt amit el kellett rakni így kb fél óra alatt kész lettem. Mikor megnézte szinte mindenbe bele akart kötni.. Túl sok dolog van a szekrényem előtt, az asztalomon, az ágyamon (amik mellesleg kellenek oda) megcsináltam azt is hogy jó legyen neki majd mondta hogy 4 hétig napig ezeket a dolgokat nem kapom vissza/nem megyek sehová. Igaz eléggé rég óta kéri de megcsináltam és azt mondta ha rendet rákok utána vissza kapom.. Szóvá tettem ezt majd azzal jött hogy egész héten és hétvégén csak neteztem (miközben a barátnőmnél voltam nyilván otthon neteztem..). Mit gondoltok erről ? Valahogy megegyezhetek vele hogy enyhítsék ? Apám eléggé makacs és önfejű fajta.

2017. máj. 2. 21:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
+1 anyádnak
2017. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%

Mi lanyunk is igy jart

Hazudott a kepunkbe atlepte az szabalyt ezert 2 het wifi megvonas jar.

Buszken tolti a bunteteset

2017. máj. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%

"mondta hogy 4 hétig napig ezeket a dolgokat nem kapom vissza"


- Most akkor hétig vagy napig?

- Ha nincs se számítógép, se telefon, akkor ezt a kérdést hogy írtad ki?


Az más kérdés, hogy én baromira túlzónak találom ezt a büntetést. 16 évesen már nem ovis vagy, hogy így a nyakadra kell járni, ráadásul 4 hétig telefon és számítógép nélkül jóformán ma már meg sem lehet lenni.

2017. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
Akkor nem írok semmit sem, mert el sem olvasod. :(LOL
2017. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Mégis mióta kérték, hogy tegyél rendet?
2017. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%
16 évesen ne kelljen már egyáltalán szólni a rendért, nem hogy könyörögni hetekig... :( Magadtól is lehetne benned ennyi igény a tisztaságra. Igaza van a szüleidnek.
2017. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%
Jogos. Attól hogy téged nem zavar hogy putriban élsz, őket zavarja.
2017. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Martin3410 ***** válasza:
100%
Kamu az egész kérdés.
2017. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg egy ennyi idős lány eldöntheti, mennyi cucc legyen az asztalán és az ágyán. Az igénytelen retek és az elől hagyott cuccok között van különbség. Megnézném a válaszolók szobáját, biztos abba is bele lehet kötni
2017. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Most azért nem ír semmit, mert eszébe jutott, hogy "nem tud". :D
2017. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!