Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy reagálnátok rá szülöké...

Ti hogy reagálnátok rá szülöként és hogy mondanátok el a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Nem tul jo a kapcsolatom a szüleimmel ezért nem tudom hogy mondjam el nekik hogy van egy fiu akivel alauloban vannak a dolgok de ő 7évvel idősebb nálam. Ti hogy mondanátok el? Szülöként hogy reagálnátok ilyen helyzetben? Elfogadnátok hogy a lányotok egy nála idősebb fiut választ? 15L

2017. máj. 4. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy egy 22 éves fiú már olyat is akar a 15 évestől, amitől a szülőt kiveri a víz.
2017. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az elsővel
2017. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát, nekem "csak" 18 éves barátom volt ennyi idősen, én semmit nem szégyelltem otthon elmondani, viszont nem is kellett félnem a szüleimtől. Szigorú fenntartásokkal, de elfogadóan kezelték a dolgot.

Így felnőtt fejjel már egészen máshogy látom a dolgokat. Én azt elfogadom, ha a lányom idősebb fiút választ, de ebben a korban 7 év különbség nagyon sok.

Egy 15 éves még konkrétan gyerek, testileg és lelkileg is, akárhogy is próbál nőcisen viselkedni meg sminkelni.

Az természetes, hogy a kamasz lányoknak tetszenek az idősebb fiúk, de vajon egy felnőtt férfit mi visz rá, hogy kislányoknál próbálkozzon, miközben találhatna érett, felnőtt nőket a saját korosztályában?

Nem tiltanám a dolgot, mert tiltani felesleges, annál nagyobb hülyeséget csinálnátok. De nagyon alaposan elbeszélgetnék a sráccal, hogy mit is akar, és szemmel tartanálak titeket.

Arra azért készülj fel, hogy a szexet már most akarni fogja, és pár éven belül valószínűleg saját lakást, gyerekeket, házasságot fog tervezni, amikor te még csak 18 leszel és a továbbtanuláson kéne gondolkodnod.

2017. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

15 évesen ne a szexen járjon az eszed, kislány.

Merthogy a 23 éves srác vszeg a puncidat akarja, nem téged... legyen eszed!

2017. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

"vajon egy felnőtt férfit mi visz rá, hogy kislányoknál próbálkozzon, miközben találhatna érett, felnőtt nőket a saját korosztályában?"


Általában pont az, hogy a korosztályában nincs sikere, mert túl gyerekes és/vagy nem tanul/nem dolgozik, otthon élősködik, lúzernak tartják.

Egy 15 évest pedig el lehet bűvölni annyival, hogy "jaj, idősebb és mégis én kellek neki" (neki nem tűnik fel, miért) és a lovag büszkeségén is segít, hogy egy ilyen fiatalt már annyitól oda lesz, hogy a VBK-ját fizetik (egyáltalán kiadják) a korcsmában.

2017. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem igazán értem a válaszadókat... egy 15 éves srác is ugyanúgy dugni akar, mint egy 22 éves 😃 utóbbinak viszont lehet van már esze ahhoz, hogy gumit húzzon a farkára.


Amúgy én szülőként elvárnám, hogy elmondd. Ő fogja tudni megmondani, hogy ezt lehet-e vagy nem.


Jog szerint viszont a 14. életévét betöltött személy már el tudja dönteni magától, hogyivel fekszik össze.


Szóval szerintem mindenképp kérd ki a szüleid véleményét, és aztán a döntés a tied...

2017. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az 5-ös válaszolóval. 22 éves ember akkor keresgél a 15 évesek között, ha a saját korosztályában reménytelen, mert a gyerekek között a kora miatt már instant lépéselőnyből indul a többiekkel szemben. Miről tudtok beszélgetni egyáltalán? Gondolj bele, néhány 22 évesnek már diplomája van, míg egy 15 éves talán elkezdte már a gimit... Meg azért egészséges gondolkodású felnőtt ember nem hajlandó belemenni egy olyan "kapcsolatba", ahol azt kell nézni, hogy a szülőknek hogyan tudtok túljárni az eszén. 22F
2017. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem a 7 év a sok. A sok az, hogy te csak 15 vagy, ő meg 22. Azaz te egy éppen középsulis gyereklány vagy, ő pedig egy felnőtt férfi.


Mindenképpen mondd el a szüleidnek, hogy tudjanak rád vigyázni.

2017. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
46%
szerintem oké de azért ne add oda magad 16 alatt
2017. máj. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!