Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti hogyan reagálnátok,...

Szülők, ti hogyan reagálnátok, ha a 15 éves lányotok rocker lenne? Engednétek neki?

Figyelt kérdés
Ha mellette nem lenne vele semmi gond, jól tanulna, nem bulizna, stb.

2017. márc. 12. 16:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki ez tetszik és mellette semmi gond akkor had csinálja amit szeret, vagy megunja vagy nem.
2017. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha mellette nincs vele semmi gond akkor miért ne? Ha ő így érzi jól magát legyen. Az ember általában ebben a korban áfmegy pár stílus váltáson, kipróbál dolgokat stb. Egyszóval keresik önmagukat. Van akinél ez nem annyira feltűnő, de van aki ilyen korban elég extrémen megváltozik. Pl az egyik pillanatban még édes kedves kislány másnap meg úgy jön haza hogy kifuratta az orrát, vagy tetkot varratott és lesz*r mindent. Ez a kor velejárója. Ilyenkor lázadnak, keresik önmagukat. Ha egyébként nincs vele gond akkor szerintem nem baj. Én is csináltam pár őrültséget ilyen idősen, és volt egy két dolog amivel meghökkentettem a szüleim

De aztán ahogy felnőttem rájöttem hogy làzadni buta dolog, megtalàltam a sajàt stìlusom, az életcélom és ìgy vagyok boldog. És hàlàs vagyok a szüleimnek hogy hagytàk hogy megtalàljam önmagam és nem szóltak bele abba milyen a stìlusom mert igy tudom kifejezni magam. Szóval szerintem semmi gond nincs vele ha ö igy érzi jónak

2017. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Sok ember idegbeteg pszichopatának nézi a rockereket illetve a metálosokat. Szerintem ez egyáltalán nem igaz, és szerintem sokkal jobb, mintha olyan lány lenne, mint a mostani 14-18 éves korosztály, aki mindenét kiteszi, tisztelet a kivételnek. Ha szülő lennék nem szólnék bele, de ha ilyen kivágott dolgokat venne fel, azért szólnék neki.
2017. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem nagyon értem hogy ez miben nyilvánul meg.
2017. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki, hogy az... Anyja lánya. :D
2017. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Apja lánya lenne. :D Inkább sörözzön minőségi zenére, mint drogozzon gépzenére. :D Csak hogy értsd. A metal bár sokaknak zaj, de élő zene, sok sok gyakorlással. A metal koncerteken nem igazán divat a partydrog sem.
2017. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem kell nekem is ezt hallgani, akár van kedvem hozzá, akár sem, addig magánügye. (Itton van fejhallgatója, ezzel a probléma megoldva)
2017. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában semmi baj azzal, ha rocker.Valamikor jó 30 éve én is kipróbáltam a rocker korszakot is és semmi bajom nem lett tőle.Viszont sok rendes, értékes embert ismertem meg a rockerek között is.Sőt, én azt tapasztaltam, rockerek közt legalább nem kell félni semmitől, olyan, mintha testőrök lennének, legalább nem kéne féltenem a lányom, ha velük megy el bulizni éjszaka :D
2017. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Én örülnék neki :) Emlékszem anya eleinte (12-14 éves korom körül) elég nehezen tolerálta a stílusomat, nem tetszett neki a sok fekete, bakancs, rengeteg karkötő stb. Szerintem abban reménykedett, hogy kinövöm. Aztán amikor egyértelművé vált, hogy én már ilyen maradok, belenyugodott és még be is segített (ha turiban/boltban látott valami fekete csipkés/horgolt cuccot, vagy fűzőt, már hozta is haza nekem). A zenét továbbra sem szereti, de már elviseli simán a felnőtt lánya kinézetét :D


26/N

2017. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
21%
Elobb-utobb csak rajonne hogy rockernek lenni is csak egy sablon...
2017. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!