Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mondjátok el a szüleit...

Ti hogy mondjátok el a szüleiteknek hogy kaptatok egy egyest? Hogyan reagálnak?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 15:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

"Ma kaptam egy egyest matekból."

"Jól van, majd kijavítod."

"Ja."

2017. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Kb nálam is úgy zajlódott mint az első válaszolónál. Mindenki hibázik,kap rossz jegyet néha.
2017. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Ebben mi a nagy dolog?

Amúgy hány éves vagy?

2017. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
13L
2017. márc. 3. 15:18
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

- Kaptam egy egyest.

- Mert megint nem tanulsz, az, hogy ott ülsz felette nem jelenti azt, hogy meg is jegyzed...... - kb. 15 percen keresztül.

2017. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Engem gyerekkoromban megvertek és üvöltöztek ha 2-est vittem haza. 1-esről hazudtam. Valszeg nem élnék ha elmondta volna
2017. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Az én lányom így szokta: Anya, van egy rossz hírem, nem fogsz örülni...kaltam egy egyest.
2017. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Négyesnél rosszabb jegyet nem szoktam elmondani. Volt egy időszak, amikor elmondtam de mindig csak az üvöltözést, lenézést, szobafogságot, néha pofonokat kaptam és mellette egész nap tanulnom kellett hétvégéken is, nem volt gyerekkorom. Ezt meguntam, szóval inkább eltitkoltam.
2017. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Anya vagyok eddig 2 volt a legrosszabb eddig, amin ugy meglepodtem, hogy konkretan mosolyogtam mert amugy csak 5 jegyei vannak. A lanyom viszont kiborult h 2 lett de mondtam ne izguljon majd ugyis kijavitja. Igy is lett. En soha nem szidok v buntetek ezert mert anno nagyon kikaptam es szidtak milyen hulye vagyok, amit utaltam es az onbizalmamon se segitett.
2017. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Mivel pontosan tudták hogy a képességeimhez képest 3-4 es tanuló voltam, persze néha napján becsúszott pár rossz jegy, de mindig kijavítottam persze.


Én kerek perec megmondtam hogy egyes lett egy dolgozat mert nem ment igazán, többnyire a matekom volt gyenge, de a többi tárgyból úgy ahogy jó voltam. Mivel a bukás nem fenyegetett, és mégsem kettes tanuló voltam hanem jobb azért így nem szidtak le annyira. Persze volt olyan időszakom amikor rosszabbul ment a tanulás, de annak okai voltak, azt is megértették, és a tanárok is úgy próbáltak hozzám állni, de amikor egymás után három egyest meg kettest beszedtem, már mondták hogy kapjam össze magam, mert nem lesz ennek jó vége.

2017. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!