Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis mi a jó büdös francért...

Mégis mi a jó büdös francért nem képes végre befogni?

Figyelt kérdés
16, lassan 17 vagyok, kollégista. Rengeteget tanulok minden nyomorult nap, sokszor több mint 24 órát vagyok fent mert az azt követő napokban Legalább 5 számonkérés lesz, egyedül pénteken jövök haza és vasárnap már megyek is vissza, és akkor is, nem az, hogy pihenhetnék végre egy kicsit, ha már hétköznap folyamatosan tanulok, neeem, hanem azt kell hallgatnom, hogy apám hogy sipákol mert neki kell főznie miután haza jött abból a retkes munkából, és ÉN értsem meg, hogy ő dolgozik és fáradt, de Ő nem fogja fel hogy ÉN IS FÁRADT VAGYOK A TANULÁS MIATT!!!!!! Mit csináljak már végre??? ELEGEM VAN MÁR ABBÓL, HOGY ÉVEK ÓTA EZ MEGY!!!
2017. máj. 5. 18:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%
Beszéltél már vele erről?
2017. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Hát gyerek ,ezt eltűröd. Én is megcsináltam itthon mikdent tanuls mellett amikor itthon voltam. Egy kis házimunkába nem halsz bele ,amíg a szüleid tartanak el ,szerintem nem lehet szavad. 21/N
2017. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Nehogy már bele halj abba, hogy iskolába jársz, könyörgöm középiskolás vagy, nem orvosi egyetemre jársz. Apad meg nyilván fizikai munkát végez. Igen, megerthetned, hogy ő dolgozik és fáradt. Jövőre 18 leszel, haza se kell járni, vehetsz ki albérletet, aztán majd rajossz, hogy a gimi nem is volt fárasztó a munkához képest
2017. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Anyád hol van?


Mondd meg édesapádnak, hogy KÖSZÖNÖD SZÉPEN, de neked nem kell főtt étel, miattad nem kell fárasztania magát!

Mellesleg nem hiszem, hogy belepusztulnál egy paprikás krumpliba, vagy 2-6 szelet hús kirántásába.

Meg lenne annyi idő alatt, míg ezzel a kérdéssel bajlódsz.

2017. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
* meglenne
2017. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Attól,hogy itt majd midnekit sorba lepontozol, még igazunk van !! Második voltam.
2017. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem maradj a koleszban és lásd el magad!

Ha hazamész, igenis ki kell vegyed a részed az otthoni dolgokból, nem pedig megjátszanod az előkelő idegent, akit az apja tart el és még ki is szolgál!

Szégyelld magad!

2017. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Mit csinálj?


TAnulj meg tanulni. Az oktv-s, két nyelvvizsgás, két emeltes érettségizőim nem tanulnak ennyit. Ez teljesen abnormális.

2017. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Tetszik neked vagy sem, egyet kell értenem az eddigi hozzászólókkal. Apádnak vélhetően jóval több felelősség van a vállán, mint neked, nem halnál bele, ha hétvégén pár órára kivennéd a részed a főzésből, házimunkából. Tudnál még mellette épp eleget pihenni. Sok kollégista azt várja el, hogy ha hazamegy hétvégére, a szülei mindent a s.gge alá toljanak, holott a szülői ház akkor sem válik panzióvá, ha már nem ott tartózkodnak folyamatosan, pláne ha még nem is nagykorúak és a szüleik tartják el. Na meg a stílusodból kiindulva sem lehet egyszerű veled.
2017. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Majd felnősz, és megtanulod, milyen ledolgozni egy napot, egyedül mindent rendberakni otthon, és akkor a hisztis, egész nap ücsörgő gyerekedhez még hozzá sem szólhatsz, nemhogy segítene valamiben. Apád helyében felajánlanám, hogy maradj a kollégiumban vasárnapra is.
2017. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!