Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha tiltjak tolem a...

Mit tegyek ha tiltjak tolem a baratnomet a szulei?

Figyelt kérdés
17eves fiu vagyok a baratnom 16.. A Lany egy jo csaladbol szarmazo en viszont sajnos nem.. Apam alkoholista es ezelott fel evvel meg en sem voltam minta gyerek.. De megvaltoztam a baratnomert akivel szeretjuk egymast.. De az anyja olyan valasz ele allitotta hogy vagy ok vagy en.. Nem is varom el hogy engem valasszon.. De nem tudok tullepni rajta.. Nem akarom elvesziteni.. O az anyjaek mellett dontott..Titokban nemtudunk egyutt lenni mert mindig vissza halljak a szulei.. Ne ismernek es nem is szeretnenek megismerni.. Mit tegyek hogy ne veszitsem el a baratnomet? Mert ugylatom hogy o mar dontott.. De sajnos ragaszkodos tipus vagyok.. Segitsetek.. Helyesirasert elore is elnezest..

2017. máj. 6. 02:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Ismerik a körülményeidet, és érthető, hogy ennél szebb jövőt szeretnének biztosítani a lányuknak.

Mivel 2 év múlva lesz nagykorú, ezért van két éved, hogy bizonyítsd, hogy megváltoztál.

2017. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
"ugylatom hogy o mar dontott.." - Akkor ennyi volt. Ő döntött. Pont. Ezt férfiasan el kell tudni fogadni.
2017. máj. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Felejtsd el, azt tegyed. A csajnak nagyon jól megy.
2017. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es megfogadom.. Bizonyitani nem tudok mert nem adnak ra lehetoseget..
2017. máj. 6. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
A lány döntött, túl sok mindent nem tudsz tenni. Várni tudsz és nagy türelemmel, éld az életed, és az idő majd eldönti mit hoz a jövő.
2017. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
A következőnek - meg főleg magadnak! - bizonyíts már most azzal, hogy nem leszel újra olyan, mint fél éve.
2017. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, de igen, tudsz bizonyítani. Tanulj jól, törj ki az apád árnyékából. Menj kollégiumba, tanulj szakmát, vagy menj főiskolára. Emellett jelentkezhetsz önkéntes polgárőrnek. A lényeg hogy a lány szülei lássák az igyekezetet. A legfontosabb hogy te magad akarj változni, mert akkor sikerülni is fog. Mutasd meg mindenkinek, legfőképpen magadnak hogy képes vagy rá, meg tudod csinálni. Ne a lányért, magadért.


Nekem egyetemen volt egy évfolyamtársam, ő börtönben is ült. De változni akart, és sikerült is neki. Azóta diplomás ember, stabil munkával és szerető családdal. A társadalom megbecsült tagja. Ő is alkoholista szülők gyereke, emellett rablásért ült. Mi nem is tudtuk csak mikor már megismertük, és el merte mondani.


Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, mindig van esély csak akarni kell.

2017. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, hagyd a csudába, feléjük nincs mit bizonyítanod, már most értékesebb vagy az egész bandánál, a zsaroló szülőknél, meg a zsarolás mellé álló lánynál is.

Én ezt azért alkalomadtán meg is mondanám:)

2017. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,sokat segitett.
2017. máj. 7. 03:15
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

"ugylatom hogy o mar dontott."


Jól írták a többiek.

Ez a lány felejtős, mert az ő értékrendjében a te személyednél előrébb van sorolva az anyagi jólét. Ráadásul a későbbiekben is majd a szüleinek akar megfelelni, nehogy elzárják a pénzcsapot.


Te viszont ne térjél le a jó útról, hiszen rengeteg lány van még akik között ott van a te jövendőbelid is, csak meg kell keresned.

Minél normálisabb életet (egzisztenciát) építesz ki magad körül, annál könnyebben megleled majd.


Még egy jó tanács:

Soha ne ragaszkodjál olyan nőhöz, aki nem szívből szeret majd, hanem valamilyen érdekből.

2017. máj. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!