Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó az elvált anyáknak,...

Miért jó az elvált anyáknak, hogy tiltják a gyereket az apától?

Figyelt kérdés
válás szülő anya apa gyerek

2014. dec. 16. 13:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%
És az miért jó, ha egyes elvált apák a válás után s..rnak a gyerekükre?
2014. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Ennyiből nehéz véleményt formálni. Van olyan apa, ahol az a jó a gyereknek, ha nem találkozik vele, de ennyi infóból ezt nem lehet tudni.
2014. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Jó anya nem tesz ilyent. Aki fegyvernek tekinti a gyerekét az meg nem érdemli meg, hogy anyának nevezzék. Akik tiltják, azoknak ez az egyetlen kis örömük a kis életükben.
2014. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

"És az miért jó, ha egyes elvált apák a válás után s..rnak a gyerekükre?"


Ez egy teljesen más kérdés, és nem értem hogy miért érv a kérdező felvetése ellen.


Amúgy az ilyenek többnyire a beteg anyukák, akik így akarnak bosszút állni, hogy ha már őket elhagyta az apuka, akkor cserébe ilyen módon álljanak bosszút, azt meg leszarják hogy a gyereknek mi lenne a jó. Önző és primitív viselkedésmód.

2014. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
39%

1-es vagyok.

Ez egy teljesen értelmetlen kérdés így, hogy nincs kifejtve és ráadásul általánosít.

Ezért is írtam oda egy általános választ.

2014. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%
hatalmi harc, vagy a gyermek megalapozot vagy épp valójában alapozatlan védelme az apa ellen.
2014. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
59%
És mivan ott, ahol az anyuka csalta meg az apát, el is hagyta, már férjhez is ment újból, de alig akarja a gyereket odaadni az apának, apai nagyszülőknek, holott még a gyerek is jobban szeret náluk. Anyuka ráadásul bántja is a gyereket, ha rossz és arról már ne is beszéljünk mennyire terrorizálja a gyerek lelkét. Az ilyen nem anya. Az ilyen egy önző rohadt dög.
2014. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%
2. vagyok. Ez a kérdés így csak arra jó, hogy mindenki kiadhassa magából a sérelmeit, általánosítva, mindenféle tény ismerete nélkül. Ez mire jó?
2014. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%

Van olyan család ahol azért méltatlankodik az anyuka mert apuka ritkán igényli a gyerekkel a találkozást. Ilyen esetekben az anya látja hogy a gyereknek rossz hogy nem kapja meg az apai törődést.

És hát van az a helyzet amikor nem szívesen adja a gyereket az apához, mert rosszabb lelki állapotban kerül haza egy ilyen találkozás után.

A gyerekeknek nagyon fontos az Apjuk és az Anyjuk, és a biztonság amit a szüleik jelentenek. Ha valamelyik félnél ez a biztonság érzés borul az meglátszik a gyereken. Ilyen esetekben nem szívesen engedi egyik szülő a másikhoz a gyereket, ami érthető.

2014. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok, és apa. Nem általános alapon tettem fel a kérdést, akinek nem inge, ne tegye magára. Idézek egy pár mondatot az anyától : "- kicsinállak b...meg, hogy egy gatyád nem marad. Neked még albérletre se fog jutni, tönkre teszlek, b...meg!!! " (egy éve már nem láttam a gyerekeket, az exanyós odaköltözött, a gyerekek márcsak úgy viselkedtek velem, mint az idegenekkel. )
2014. dec. 16. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!